Рівень зберігання газу у Німеччині становить майже 95%

0
93

Газові сховища Німеччини заповнені майже на 95%, що свідчить показник поточного рівня європейських операційних компаній.

Рівень зберігання газу в Німеччині

Рівень зберігання газу у Німеччині становить майже 95%, незважаючи на втрату російських постачань. Згідно з даними, опублікованими операторами газової інфраструктури Європи (EIG), рівень заповнення за останні 24 години збільшився на 0,23 процентних пункти до 94,67%.

Рівень зберігання газу в Німеччині – план майже виконано.

Згідно з ухвалою Федерального міністерства економіки, 1 листопада заводи повинні заповнити на 95%. Нині це значення майже досягнуто.

Кількість газу, що зберігається на цьому рівні, приблизно відповідає загальнонаціональному споживанню у січні та лютому 2022 року. Однак, згідно з постановою, кожне сховище має відповідати вимогам 95%. Деякі об’єкти вже досягли цього рівня, інші ще немає.

Рівень зберігання газу в Німеччині — економія, як і раніше, важлива

Повні сховища газу важливі для забезпечення економіки Німеччини, державних органів та домашніх господарств достатньою кількістю енергії у майбутньому опалювальному сезоні. Проте запасів газу буде замало задоволення попиту. Тому Федеральне мережеве агентство неодноразово наголошує на актуальності економії як для підприємств, так і для споживачів.

Рівень зберігання газу в Німеччині — прогнози на весну невтішні

Довгострокові прогнози не дуже добрі. Наприклад, у травні наступного року уряд очікує десятирічного мінімуму рівня запасів газу у сховищах.

Наразі передбачається, що 1 травня середній рівень заповнення становитиме десять відсотків. Востаннє такий низький рівень в абсолютних цифрах спостерігався у квітні 2013 року.

На 1 липня та 1 вересня 2023 року уряд Німеччини також очікує низькі рівні — 30% та 65%. Цього року у цей час рівні становили 61% та 85%.

Станом на 1 травня 2022 року водосховища заповнили на 36%. З цього року держави ЄС мають повідомляти Комісії у Брюсселі про свої очікувані рівні зберігання.

Читайте також:  Південь Німеччини стикається з водневим дефіцитом

Навесні та влітку рівень зберігання газу в Німеччині очікується на низькому рівні.  Фото: calado/shutterstock.com

Закон про енергетичну безпеку для отримання більшої кількості енергії від сонця та біогазу. Це одна з причин, через яку федеральний уряд та уряди земель хочуть прискорити енергетичний перехід.

Ще 7 жовтня Федеральна рада схвалила нову версію Закону про енергетичну безпеку. Йдеться про сприяння розширенню використання сонячної енергії, включаючи так звані балконні системи. Закон також містить стимули для збільшення виробництва електроенергії з біогазу.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :