Роботодавці Гамбурга відхилили вимогу профспілки Verdi

0
45

Вони заявили, що ці вимоги не можуть бути виконані.

Роботодавці Гамбурга відхилили вимогу профспілки Verdi

Роботодавці Гамбурга відхилили вимогу профспілки Verdi

У ході колективних переговорів 90 тисяч працівників сектору роздрібної торгівлі та поштових замовлень Гамбурга роботодавці відхилили вимогу профспілки Verdi щодо підвищення заробітної плати на 2,50 євро на годину. Вони заявили, що ці вимоги не можуть бути виконані. “Вони передбачають підвищення заробітної плати в середньому більш ніж на 15%, а на піку навіть на 26%”, – заявила головний переговірник Північної торгової асоціації Сандра Відмайєр-Гебауер.

На першому раунді переговорів у четвер роботодавці запропонували підвищення заробітної плати на 5% у 2 етапи протягом 24 місяців, а також спеціальні виплати, що не оподатковуються, на загальну суму 1000 євро, йдеться в заяві. “Представляючи сьогодні нашу пропозицію, ми дали зрозуміти, що компанії не несуть одноосібної відповідальності за компенсацію нинішньої кризи”, – сказала Відмайєр-Гебауер. «Нам буде потрібно набагато більше уяви та творчого підходу, щоб вирішити цей раунд колективних переговорів. Проте задовільний результат колективних переговорів не буде досягнутий лише за рахунок шкали заробітної плати».

Інфляція гальмує споживання

Вона зазначила, що висока інфляція гальмує приватне споживання за рахунок компаній і водночас збільшує витрати. «Наша промисловість перебуває під величезним тиском, про що свідчать поточні повідомлення про закриття підприємств, труднощі чи неплатоспроможність навіть відомих компаній».

Переговорник від Verdi Хайке Латтекамп напередодні також висловився з приводу високої інфляції: «Це означає надзвичайний тягар для працівників та втрату реальної заробітної плати наприкінці дня. Це просто питання можливості дозволити собі піти на роботу чи зробити щотижневі покупки наприкінці місяця. Це не проблема розкоші». На відміну від роботодавців, Верді прагне того, щоб термін дії нового колективного договору становив лише 12 місяців.

Читайте також:  Менше худоби забито у Шлезвіг-Гольштейні

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :