Росіяни купують громадянство Гренади заради віз у США

0
227

«Доступна» пропозиція коштує 150 000 доларів.

Росіяни купують громадянство Гренади заради візи до США.  Фото: Skybluesrich / Pixabay

Росіяни купують громадянство Гренади, яке коштує приблизно 150 000 доларів. І це заради американських віз, повідомляє Insider.

Росіяни купують громадянство Гренади за 150 000 доларів

Багаті росіяни купують громадянство Гренади, щоб потрапити до США. Як з’ясував Insider, таку послугу пропонує російський телеграм-канал “United Passport”. Пропозиція з’явилася одразу після оголошення президентом Росії Володимиром Путіним часткової військової мобілізації.

«Гренаду називають «маленькою Швейцарією». Це доступна програма для всієї родини», – повідомляється в телеграм-каналі United Passport.

“Доступна” програма коштує 150 000 доларів. І це лише за гренадський паспорт. В’їзд до США після цього коштуватиме ще одну кругленьку суму.

Громадяни Гренади можуть отримати американську візу E‑2

У телеграм-каналі пропонується можливість потрапити до США за неімміграційною візою E-2. Вона видається тим, хто хоче вести бізнес в Америці, але не має наміру залишатися в ній назавжди. І ціновий поріг її отримання — приблизно 100 000 доларів. Їх необхідно вкласти у працюючий бізнес.

Така віза діє 5 років, але продовжується необмежену кількість разів. Крім того, отримати її можуть лише мешканці країн, які мають відповідний договір з Вашингтоном. Росії у тому числі немає. А Гренада є.

Опитані виданням експерти зазначають, що це є законна схема. Щоправда, з одним «але». У лютому гренадський уряд заборонив видавати інвестиційні візи росіянам через війну в Україні. Обмеження частково було знято у липні. Наразі всі заявники з Росії проходять «посилену перевірку», повідомила генеральний директор програми громадянства Гренади через інвестиції Карлайн Перселл. І додала, що отримати таку нагоду можуть лише ті, хто ніяк не фігурує у списках санкцій.

Читайте також:  Прем'єр Австралії виправдовує недопуск підкомітету ООН до в'язниць.

Росіяни купують громадянство Гренади та інвестують у США

Після отримання гренадського паспорта технічно не потрібні мінімальні інвестиції для подання заяви на E-2. Але імміграційні юристи попереджають, що для серйозного розгляду заявки краще вкластися в якийсь американський бізнес хоча б на суму 50 000 доларів.

Таким чином виходить, що загальна вартість громадянства Гренади та візи до США для росіян реально починається із 200 000 доларів.

Гренада – острівна держава в Північній Америці. Найменша країна у Карибському басейні. Населення близько 112 000 чоловік. Була французькою та британською колонією до здобуття незалежності від Великобританії в лютому 1974 року.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я