Роздрібна торгівля Гессена: зарплата зросте

0
34

Але профспілка Verdi вже заздалегідь дала зрозуміти, що пропозиції роботодавців є недостатніми.

Роздрібна торгівля Гессена: зарплата зросте

Роздрібна торгівля Гессена: зарплата зросте

Роботодавці розпочали колективні переговори у секторі роздрібної торгівлі у Гессені з пропозиції щодо збільшення заробітної плати на 5% та додаткових одноразових виплат у розмірі 1 тисячі євро. “Загальний обсяг цієї пропозиції перевищує всі колективні угоди минулих років”, – заявив у понеділок після першого раунду переговорів у Раунхаймі під Франкфуртом представник профспілки Гессена Ніко Лем. Зарплата дещо зросте, але профспілка Verdi вже заздалегідь дала зрозуміти, що цієї пропозиції, яка вже була зроблена в Баден-Вюртемберг, буде недостатньо.

«При 3% на перший рік та 2% на другий рік навіть значною мірою не буде компенсовано поточний та очікуваний рівень інфляції. Той, хто хоче діяти відповідально, має зробити істотний внесок, щоб робітники могли значно покращити своє нестабільне становище», – заявив після переговорів представник гессенської профспілки Verdi Марсель Шойбле.

Профспілка вимагає підвищення погодинної заробітної плати на 2,50 євро для 235 тисяч працівників, на яких поширюються внески соціального страхування. Це відповідає підвищенню на 14,4% у найпоширенішій групі базової заробітної плати. Стажери мають отримувати на 250 євро на місяць більше. Переговори продовжаться 24 травня.

Читайте також:

Читайте також:  освоєно 2 із 100 мільйонів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :