Розповсюдження Еболи в Уганді

0
217

Від вірусу вже померло 27 людей.

Розповсюдження Еболи в Уганді.  Фото: Twitter.com/kenyapolitiks

Розповсюдження Еболи в Уганді прискорюється, вірус досяг столиці. У країні підтвердили ще два випадки зараження. Загальна кількість досягла 65.

Вірусу Ебола схильні люди та примати. Хвороба поширюється через кров чи предмети, які нещодавно були заражені інфікованими рідинами організму. Симптоми виявляються десь між двома днями та трьома тижнями після зараження. Це лихоманка, дискомфорт у горлі, м’язові та головні болі. У складніших випадках — блювання, діарея, висипання та проблеми з печінкою та нирками. Якщо вчасно не надати медичної допомоги, то може статися внутрішня та зовнішня кровотеча. Хвороба вбиває від 25 до 90% пацієнтів. У деяких випадках вже через шість днів після перших ознак нездужання.

Розповсюдження Еболи в Уганді: вірус досяг столиці країни

У неділю ще двоє людей підтвердили лихоманку Ебола в Уганді. У суботу її діагностували у трьох. Усі вони перебували в ізоляторі головної лікарні країни, повідомила міністр охорони здоров’я Джейн Рут Асенг.

П’ять підтверджених випадків захворювання в Кампалі (столиця Уганди) є першою відомою передачею вірусу в місті, що відбулася за кілька днів після того, як міністерство інформації заявило, що спалах Еболи в країні взято під контроль і, як очікується, закінчиться до кінця року.

Усі хворі перебували в ізоляційному корпусі лікарні Мулаго у Кампалі. Наразі там знаходяться 65 осіб.

Від хвороби вже померло 27 людей

Міністр охорони здоров’я також розповіла, що всі інфіковані контактували з пацієнтом із округу Кассанда у центральній частині Уганди. Раніше він помер у лікарні Мулаго.

Читайте також:  Туреччина ввела війська до Сирії

“Ще два контакти у справі Кассанди, які перебувають на карантині в ізоляторі Мулаго, вчора дали позитивний результат на Еболу”, – написала Асенг у Twitter.

Вона додала, що нових пацієнтів переведено до лікувального відділення лікарні в Ентеббі. Це 41 км від столиці.

Раніше уряд Уганди запровадив триденний карантин навколо районів Мубенде та Кассанда. Вони знаходяться в центральній частині країни, епіцентр спалаху суданського варіанта вірусу Ебола.

Станом на неділю у країні підтверджено 65 випадків зараження Еболою. З них 27 людей уже померли. Проте до цих вихідних вірус поширювався виключно за межами столиці.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я