Розширення вітроенергетики

0
39

У 2022 році федеральний уряд прийняв великі законодавчі зміни для швидшого розширення використання відновлюваних джерел енергії.

Розширення вітроенергетики

Розширення вітроенергетики

У Саксонії-Анхальт за перші три місяці цього року було введено в експлуатацію чотири нові вітряні турбіни. Це випливає із попередніх даних Факультету вітроенергетики землі, які були надані Deutsche Presse-Agentur. Згідно з цими даними, знову встановлена ​​потужність склала 21 мегават. З дозволів, виданих на заплановані вітряні турбіни у першому кварталі 2023 року, 24 знаходяться у Саксонії-Анхальт. За даними спеціалізованого агентства, їхня мегаватна потужність склала в цілому 147,8.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, розширення вітроенергетики у землі перебуває на підйомі. Це пояснюється тим, що в першому кварталі 2022 року між Арендзеє та Цайцем не було введено в експлуатацію жодної вітряної турбіни та було видано лише дев’ять дозволів. За весь попередній рік у Саксонії-Анхальт було введено в експлуатацію 25 нових вітряних турбін.

За даними спеціалізованого агентства, у першому кварталі по всій країні було введено 117 нових турбін потужністю 546 мегават. За цей період було затверджено 295 нових турбін потужністю 1645 мегават.

За даними агентства, Шлезвіг-Гольштейн, Нижня Саксонія та Північний Рейн-Вестфалія є лідерами у Німеччині в галузі вітроенергетики. Тільки в Шлезвіг-Гольштейні в першому кварталі було введено в експлуатацію 29 нових вітряних турбін і схвалено 71. На відміну від цього, Саарланд, Берлін, Бремен та Гамбург за перші три місяці не повідомили про обсяги нового будівництва та схвалення.

У 2022 році федеральний уряд прийняв великі законодавчі зміни для швидшого розширення використання відновлюваних джерел енергії. Ціль полягає в тому, щоб до 2030 року збільшити частку «зеленої» електрики у споживанні електроенергії як мінімум до 80 відсотків. 2022 року цей показник становив близько 47 відсотків.

Читайте також:  У Нижній Саксонії розпочався сезон полуниці

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :