Саксонія захистить ремісничі вироби від обмежень ЄС

0
35

“На карту поставлено багатовікове виробництво музичних інструментів.”

Саксонія захистить ремісничі вироби від обмежень ЄС

Саксонія захистить ремісничі вироби від обмежень ЄС

Саксонія хоче захистити ремісничі вироби та особливо виробництво музичних інструментів від нових обмежень ЄС на утримання свинцю. З цією метою в п’ятницю до Бундесрату буде внесено відповідну пропозицію. Міністр економіки Мартін Дуліг (СДПН) загалом вважає суворі норми важливими для охорони здоров’я та безпеки праці. Однак він вважає пропозицію Комісії занадто далекоючою.

«У Фогтланді на карту поставлено багатовіковий, традиційний і унікальний у міжнародному масштабі різновид виробництва музичних інструментів. Виробникам інструментів потрібна певна кількість свинцю, інакше вони більше не зможуть гарантувати високу якість своєї продукції», – сказав Дуліг в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur у четвер. Сам він грає на трубі із Фогтланду.

У Саксонії під загрозою не лише існування багатьох підприємств

Дуліг хоче сам внести пропозицію до Бундесрату, якщо це можливо. Свинець є важливим компонентом у виробництві інструментів та сировиною для виготовлення рогів та труб. Однак він також використовується в дерев’яних духових інструментах, таких як кларнети та гобої, в механіці фортепіано та при виготовленні органів. Однак Комісія ЄС хоче значно посилити існуючі обмеження на утримання свинцю, ґрунтуючись на останніх наукових даних.

Тож у Саксонії під загрозою як існування багатьох підприємств, а й побоювання, що культурне життя може бути різко обмежена. Навіть реставрація старих інструментів стане неможливою, кажуть вони. І останнє, але не менш важливе: від цієї галузі залежить багато професій та робочих місць. Музичні інструменти виготовляються у Фогтландському музиквінкелі вже близько 350 років. Тому пропозиція саксонців спрямована на перегляд директиви ЄС. Зокрема, Вільна держава хоче отримати винятки.

Читайте також:

Читайте також:  Німеччина заощаджує менше газу, ніж інші країни ЄС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :