Саміт G7 обійдеться дешевше, ніж планувалося спочатку

0
38

Зустріч семи провідних промислових країн у замку Ельмау біля підніжжя Цугшпітце коштуватиме «всього» 145 мільйонів євро.

Саміт G7 обійдеться дешевше, ніж планувалося спочатку

Саміт G7 обійдеться дешевше, ніж планувалося спочатку

Саміт G7 у Верхній Баварії влітку 2023 року коштуватиме приблизно 43 мільйони євро дешевше, ніж планувалося спочатку. Замість 188 мільйонів євро, зустріч семи провідних промислових країн у замку Ельмау біля підніжжя Цугшпітце коштуватиме «всього» 145 мільйонів євро. Так заявив у середу міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн (ХСС) на засіданні комітету із внутрішніх справ у земельному парламенті в Мюнхені.

80 мільйонів євро і, таким чином, у результаті близько 55 відсотків усіх витрат візьме на себе федеральний уряд – такою була сума, узгоджена між Вільною державою та федеральним урядом після тривалих обговорень. Таким чином, Баварія має виділити зі свого бюджету близько 65 мільйонів євро.

Для порівняння, саміт G7 у 2015 році, також у замку Ельмау, коштував 137 мільйонів євро. Тоді федеральний уряд вніс лише 40 мільйонів євро – трохи менше 30 відсотків – у загальну суму витрат.

Цього разу найбільшою статтею видатків були витрати на комплексні заходи безпеки та поліцію. За словами Херрманна, загалом у дні саміту було задіяно близько 18 000 поліцейських, з них до 13 000 одночасно. Тільки для поліції Баварії понаднормові виросли на 35 відсотків і досягли нового рекордного рівня, згідно з даними Міністерства внутрішніх справ у 2022 році.

Херрманн виступив на захист великої кількості поліцейських. Концепція розгортання поліції виявилася цілком успішною. Порушення безпеки, що виникають, ефективно і негайно стримувалися завдяки високій присутності поліції. Це також відображено в цифрах: Загалом у районі проведення саміту G7 та численних мітингів було зареєстровано лише 69 кримінальних злочинів та правопорушень.

Читайте також:  Порт Гамбурга залишається закритим для великих суден

Однак у своєму особистому коментарі Херрманн поставив під сумнів масштаб саміту, що постійно збільшується з роками. Він наголосив, що це абсолютно правильно і важливо, щоб лідери країн «Великої сімки» зустрічалися регулярно, але додав: «З меншими зусиллями, з політичної точки зору, ви, ймовірно, могли б досягти такого самого результату». Але це мають вирішувати інші. Однак він упевнений: “У Баварії це станеться не так скоро”.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :