Сенат Берліна ухвалив програму фінансової підтримки

0
93

Кошти призначаються компаніям, самозайнятим та фрілансерам, діяльність яких перебуває під загрозою.

Сенат Берліна прийняв програму

Сенат Берліна ухвалив програму підтримки громадян та підприємств в умовах енергетичної кризи 2022 року.

Сенатор з економічних питань, енергетики та державних підприємств Стефан Шварц вніс пропозицію, яку прийняв Сенат Берліна. Воно стосується програми допомоги підприємствам та громадянам Берліна в умовах кризи.

Сенат Берліна прийняв програму підтримки громадян та підприємств

Земля Берлін виділить 100 млн. євро для підтримки місцевої економіки. Ці кошти призначаються компаніям, самозайнятим та фрілансерам, які зазнають труднощів через збільшення витрат на енергію. Тобто це програма допомоги для забезпечення стабільності та подолання кризової ситуації.

Громадяни та компанії можуть зробити запит на кредит за зменшеною процентною ставкою на суму до 1 млн. євро. Це безповоротний кредит упродовж двох років. Відповідну заявку можна подати із 20 жовтня 2022 року на сайті Investitionsbank Berlin.

Слова сенатора

Стефан Шварц наголосив, що обіцянка не залишати компанії та громадян в умовах кризи стримана. Реалізація програми з кількох пунктів сприяє боротьбі із кризою. За словами сенатора, земля Берлін перша в Німеччині запустила відповідну програму підтримки на суму 100 млн євро. Завдяки цим заходам компанії отримають захист від банкрутства та збережуть робочі місця.

Сенат Берліна ухвалив програму фінансової підтримки у жовтні 2022 року.  Фото: insta_photos/shutterstock.com
А також сенатор відзначив Investitionsbank Berlin, який допоміг реалізувати цю програму у найкоротший термін. Шварц вважає, що досвід банку та наявність знань про бізнес Берліна стануть запорукою успіху. Тобто компанії матимуть допомогу. Щодо подальших кроків сенатор заявив, що заходи щодо фінансування залежать від рішень федерального уряду.

Економіка Німеччини, на думку Шварца, потребує стримування цін на енергоносії. А додаткову підтримку заходів уряду буде надано, за словами сенатора, на місцевому рівні.

Читайте також:  Діловий клімат на Півночі покращився

Обов’язковою умовою при подачі заявки на використання нової кредитної програми є доказ збільшених як мінімум удвічі витрат на енергію в період з 2021 року по 2022 рік. А також бажаючі скористатися умовами кредитування повинні мати досвід роботи на ринку Берліна не менше трьох років.

Кредитна програма відповідає умовам федеральної допомоги та принципам Європейської комісії з державної допомоги для порятунку та реструктуризації нефінансових фірм. Цей кредит потрібно сплатити протягом п’яти років.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :