Що об’єднує Путіна та Сі Цзіньпіна

0
233

Кожен із них хоче стояти при владі ще як мінімум 14 років.

Що об'єднує Путіна та Сі Цзіньпіна

Що об’єднує Путіна та Сі Цзіньпіна, розповів колишній прем’єр-міністр Австралії Кевін Радд. Він неодноразово зустрічався як із президентом Росії, так і з китайським лідером. Радд один із тих політиків, які добре знайомі з главами РФ та КНР.

За словами Кевіна Радда, Сі Цзіньпін та Володимир Путін вважають себе “великими людьми в історії” і пов’язані один з одним “майже пуповинними відносинами”.

Що об’єднує Путіна та Сі Цзіньпіна: відносини РФ та КНР

Кевін Радд розповів, як почали складати дружні стосунки між Китаєм та Росією. За його словами, співпраця розпочалася ще за Михайла Горбачова та Дена Сяопіна. А зміцнилося за Володимира Путіна і Сі Цзіньпіна.

Як каже Радд, міцнішими відносини РФ та КНР стали у 2014 році. Коли Кремль розгорнув свою політику у бік Пекіна після приєднання до Росії Криму. Саме тоді й склалися ці «майже пуповинні стосунки».

Що об’єднує Путіна та Сі Цзіньпіна: скільки вони хочуть протриматися при владі

Крім цього, на думку Кевіна Радда, Володимира Путіна та Сі Цзіньпіна об’єднує бажання перебувати при владі ще як мінімум 14 років. За оцінками політика, перший хоче правити країною до 2036 року, другий – до 2037 року.

Що об'єднує Путіна та Сі Цзіньпіна, і чому Китаю вигідна співпраця з Росією.  Фото: Shag 7799/shutterstock.com

Якщо прогнозувати відносини РФ та КНР на найближчі 15 років, на думку Радда, немає жодних причин вважати, що політична дружба Путіна та Сі Цзіньпіна може похитнутися. Навпаки, колишній прем’єр-міністр Австралії назвав причини, через які Сі Цзіньпіну вигідна співпраця з Путіним.

«РФ, на думку КНР, є ключовим фактором, який утримує США в деяких регіонах світу за межами Тихого океану — чи то Сирія, Лівія чи Україна. Крім того, Росія є джерелом товарів і сировини, яких потребує Китай. І, що, можливо, важливо з погляду Сі Цзіньпіна, Росія тепер є молодшим партнером у їхніх стосунках», — сказав Кевін Радд.

Читайте також:  Черговий витік персональних даних в Австралії

Більше того, на думку політика, президент Росії готовий ухвалити позицію «молодшого партнера». «Путін, схоже, змирився з роллю молодшого, і він майже не має вибору, тому що йому потрібен доступ до китайського ринку. Сі Цзіньпіну це подобається», — зазначив Кевін Радд.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я