Шойгу: які факти відкрили журналісти?

0
248

Інше життя Шойгу, яке відкрили журналісти-розслідувачі, – це позашлюбні зв’язки та корупційні схеми.

інше життя Шойгу / Sasa Dzambic Photography / shutterstock.com

Міноборони Росії інвестує у компанії коханки міністра Шойгу у Литві. Це є висновки розслідування журналістів видання Insider. У понеділок, 17 жовтня, в ефірі Stratera Show на радіо “Голос Берліна” про деталі розслідування розповів один із авторів, журналіст Сергій Єжов.

Якщо опустити всі деталі, то ми знайшли джерела, які нам сказали про романтичний зв’язок Сергія Шойгу та Олени. І це були джерела у МНС. І ми змогли знайти її дітей. Хоча офіційно батько у них не записаний був взагалі в документах про народження, вона дала їм по батькові Сергійовичу, і вони зовні – були і є – схожі на Сергія Шойгу. І ми абсолютно переконалися, що Олена складалася з Шойгу в романтичних відносинах. Також, наприклад, ми знайшли свідків, які нам говорили про те, як вони обідали разом у цьому ресторані, який їй належить. Ми мали факти отримання компанією Олени Шибанової підрядів Міноборони РФ», — каже Сергій Єжов.

Таким чином, Олена Шибанова, колишня бортпровідниця літаків, пов’язаних із діяльністю МНС, полягала у романтичних стосунках із Сергієм Шойгу. Вони мають двох дітей. Вона отримувала підряди від Міністерства оборони та незаконно збагачувалася.

Інше життя Шойгу: на чому заробляла коханка російського міністра?

«Було кілька схем, на яких вона заробляла. Ну, по-перше, вона починала заробляти ще на підрядах у МНС. Але після того, як Сергій Шойгу обійняв посаду міністра оборони, Олена перекваліфікувалася на підряди від Міноборони, і там кілька схем, кілька компаній. Найбільша, напевно, велика – це була історія з постачанням матеріалів для будівництва військових містечок. Вона постачала, припустимо, одній структурі оздоблювальні матеріали. При цьому обладнання для виробництва цих матеріалів брало в оренду в іншої структури Міноборони», – розповідає журналіст.

Читайте також:  Австралія скасувала визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю

Повідомляється, що наразі відносини між Сергієм Шойгу цією жінкою не закінчені. Вона одружена з громадянином Литви, і її дочка набула литовського громадянства, але при цьому саму Олену Шибанову позбавили посвідки на проживання у зв’язку з інформацією в Службі безпеки Литви, яка визнала її загрозливою для національної безпеки країни.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 15:00 до 17:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я