Шольц хоче привезти кенійських фахівців до Німеччини

0
45

Німеччина також хоче подолати нестачу кваліфікованих робітників за підтримки Кенії. Канцлер Шольц бачить у цій східноафриканській країні великий потенціал, наприклад, у сфері інформаційних технологій та цифрової економіки.

Шольц хоче привезти кенійських фахівців до Німеччини

Шольц хоче привезти кенійських фахівців до Німеччини

Федеральний канцлер Олаф Шольц (СДПН) також розраховує на фахівців зі східноафриканської країни-партнера Кенії у боротьбі з нестачею кваліфікованих працівників у Німеччині.

“Ми бачимо в Кенії великий потенціал для міграції кваліфікованої робочої сили в багатьох галузях нашої економіки”, – сказав він після переговорів із президентом Кенії Вільямом Руто у Найробі. Німеччина, за його словами, хоче зміцнити регулярну трудову міграцію та водночас скоротити нелегальну міграцію. “Це безпрограшна ситуація для країн-учасниць”. Руто підтримав такий підхід до Німеччини. Для цього Німеччина хоче укласти угоди із окремими країнами.

З Кенії Німеччину можуть зацікавити кваліфіковані працівники, зокрема зі сфери інформаційних технологій та цифрової індустрії. Столицю Кенії іноді називають «Силіконовою Саванною», посилаючись на високотехнологічний район Силіконова долина на західному узбережжі США, де існує інноваційна стартап-сцена.

Уряд коаліції «Світлофор» поставив за мету значно полегшити імміграцію в країну кваліфікованих працівників. Міністр праці Хубертус Хайль (СДПН) минулого тижня під час дебатів у Бундестазі заявив, що необхідно зробити все можливе, щоб забезпечити робочі місця та кваліфіковану робочу силу. «Якщо ми цього не зробимо, то до 2035 року нам не вистачатиме семи мільйонів робітників та кваліфікованих робітників».

Читайте також:

Читайте також:  Бундестаг: боротьба за енергетичні резерви

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :