Шольц відвідав майданчик для геотермального буріння у Потсдамі

0
42

Муніципальна житлова компанія Pro Potsdam хоче збудувати до 750 квартир на місці колишнього трамвайного депо до 2025 року.

Шольц відвідав майданчик для геотермального буріння у Потсдамі

Шольц відвідав майданчик для геотермального буріння у Потсдамі

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) вважає використання геотермальної енергії будівельним блоком у боротьбі зі зміною клімату. «Геотермальна енергія відіграватиме важливу роль, якщо ми хочемо досягти успіху в досягненні економіки без викидів CO2 до 2045 року», – сказав Шольц у понеділок після відвідин будівельного майданчика для геотермального буріння у Потсдамі. Він зазначив, що у Шверіні вже працює геотермальна установка. «Це знак того, що це справді технологія майбутнього в Німеччині, яка може працювати у багатьох місцях».

Шольц сказав, що для експертів важливо обмінятися набутими знаннями, щоб зробити геотермальну енергію економічно успішною. Для цього важливо уникати помилок при бурінні.

Муніципальна житлова компанія Pro Potsdam хоче збудувати до 750 квартир на місці колишнього трамвайного депо до 2025 року. Міське комунальне підприємство EWP хоче забезпечити їх теплом за допомогою геотермального проекту. Крім того, геотермальна енергія подаватиметься до міської мережі централізованого теплопостачання.

За даними EWP, з середини грудня до кінця лютого було пробурено одну свердловину глибиною 2165 метрів. Буріння другої свердловини має бути завершено найближчими тижнями. У майбутньому з глибини надходитиме термальна вода, тепло якої витягуватиметься і повертатиметься через другу свердловину. Вартість проекту, що також фінансується державою, становить 20 мільйонів євро.

Читайте також:

Читайте також:  Dax не відреагував на дані щодо інфляції в США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :