Шольц з нетерпінням чекає на ярмарки в Ганновері

0
32

Канцлер Шольц та його індонезійський колега покладають великі надії на Hannover Messe. На найбільшій у світі виставці машинобудування та електротехніки близько 4000 експонентів демонструють свої інновації.

Шольц з нетерпінням чекає на ярмарки в Ганновері

Шольц з нетерпінням чекає на ярмарки в Ганновері

Після трьох років обмежень на корону федеральний канцлер Олаф Шольц сподівається, що виставка Hannover Messe дасть вирішальний імпульс розвитку конкурентоспроможної промисловості і переходу до CO2-нейтральності.

“Я дуже радий, що Hannover Messe знову починає свою роботу”, – сказав він на початку найбільшої у світі виставки машинобудування та електротехніки.

«Промислове пробудження ми плануємо у Німеччині»

Виставку було скасовано 2020 року через пандемію, а останні два роки їй довелося значно скоротити свою програму. Нинішнє видання у повному форматі тепер присвячене багатьом центральним темам, «які стосуються промислового пробудження, яке ми плануємо в Німеччині», – сказав Шольц, – і до «підйому, який можливий, якщо ми просуватимемося вперед з усіма інвестиціями, необхідними для щоб ми залишалися провідною промисловою країною».

Останнім часом ділові кола критикують країни ЄС, такі як Федеративна Республіка Німеччина, через те, що вони втрачають привабливість як місце ведення бізнесу порівняно з іншими регіонами світу. З погляду промисловості, це пов’язано з високими цінами на енергоносії, надто великою бюрократією та тривалими процедурами узгодження. Шольц наголосив, що важливо, щоб «ми були там, коли йдеться про ведення бізнесу в CO2-нейтральному режимі і водночас забезпечували можливість мати хороші робочі місця тут, у країні. Усе це пов’язане із цією виставкою».

Серед інших центральних тем Ганновера – технології для більш ефективного використання енергії, робота зі штучним інтелектом у промисловості та створення водневої економіки. До п’ятниці (21 квітня) близько 4000 експонентів бажають показати свої новинки. У цьому році країною-партнером виставки є Індонезія.

Читайте також:  Зворотний ефект закону Хабека про системи опалення

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :