Шольц закликав компанії Німеччини навчати більше молоді

0
49

Канцлер знову наголосив на важливості імміграції для ринку праці.

Шольц закликав компанії Німеччини навчати більше молоді

Шольц закликав компанії Німеччини навчати більше молоді

Канцлер Олаф Шольц закликав компанії у Німеччині навчати більше молодих людей. “Деякі компанії відчайдушно шукають кваліфікованих працівників, але деякі компанії не забезпечують навчання”, – заявив політик СДПН на першотравневому мітингу Федерації німецьких профспілок (DGB) у Кобленці в понеділок. «І тому тут і зараз заклик: усі мають ще раз згуртуватися та зробити все, щоб кількість учнів у Німеччині продовжувала зростати».

На мітингу Шольца зустрічали оплесками, але також освистіли та свистіли. Він наголосив: «Особливо 1 травня, у День праці, можна, можна і потрібно сказати: у Німеччині протягом багатьох, багатьох років, можливо, більше 10 років, не буде проблеми, що ми маємо боротися з безробіттям».

Для ринку праці важлива імміграція

Навпаки, ми маємо подбати про те, щоб підприємства знаходили достатню кількість працівників. Вже зараз говорять про нестачу робітників як серйозну проблему в майбутньому. «Тим, хто переймається, я хочу сказати: у нас є рецепти, що можна з цим зробити».

Канцлер знову наголосив на важливості імміграції для ринку праці. «Ми обмежуємо нелегальну міграцію. Ми хочемо, щоб усе відбувалося за правилами, – сказав Шольц. – Ті, хто потребує захисту, захищені».

«Але водночас ми стежимо за тим, щоб у тих, хто потрібний нам як працівники тут, у Німеччині, також був шанс». Новий закон про імміграцію кваліфікованих працівників є важливим для цього, оскільки він гарантує майбутнє економіки, а також гарантії зайнятості, пенсійного та соціального забезпечення.

Читайте також:

Читайте також:  Допомога для малих та середніх підприємств

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :