сім’ї з низькими доходами платять менше

0
29

Уряд продовжить дію розширеної соціальної знижки до кінця липня 2024 року.

Шлезвіг-Гольштейн: сім'ї з низькими доходами платять менше

Шлезвіг-Гольштейн: сім’ї з низькими доходами платять менше

Сім’ї з низькими доходами в Шлезвіг-Гольштейні повинні як і раніше платити меншу плату за дитячий садок. “Якщо вдома взуття тисне фінансово, це ніколи не повинно відбуватися за рахунок дітей”, – заявила у вівторок міністр соціальних справ Амінату Туре (“зелені”). Уряд штату хоче продовжити дію розширеної соціальної знижки, яка діє з початку року, до кінця липня 2024 року. Термін дії нинішньої схеми спливає наприкінці липня 2023 року.

“Багато сімей у штаті перебувають у важкому фінансовому становищі через загальне підвищення вартості життя”, – сказав Туре. Відповідне юридичне коригування має бути запущене найближчим часом».

За даними Міністерства соціальних справ, розмір щомісячної допомоги в окремих випадках переважно становить двозначну цифру, в окремих випадках – навіть понад 200 євро. Згідно з більш ранньою інформацією, коаліція очікувала, що лише до кінця липня поточного року витрати становитимуть 15 мільйонів євро. Для розширення схеми планується використати кошти із надзвичайного кредиту, наданого для України.

Читайте також:

Читайте також:  Електрика в Гамбурзі подорожчає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :