“Слід спиратися на вітчизняне виробництво”

0
32

Необхідно за модернізації Бундесверу зміцнювати і вітчизняні компанії.

Зедер: "Слід спиратися на вітчизняне виробництво"

Зедер: «Слід спиратися на вітчизняне виробництво»

Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер висловився за те, щоб за модернізації Бундесверу спиратися також на вітчизняне виробництво. «Слід закуповувати не лише американську продукцію», – заявив лідер ХСС у понеділок під час відвідин компанії Renk, що спеціалізується на виробництві коробок передач в Аугсбурзі. Необхідно також зміцнювати вітчизняні компанії.

Зедер сказав, що надто мало коштів із спеціального фонду у 100 мільярдів євро використовується для розширення власних можливостей країни. За його словами, під час війни в Україні можна було переконатися в успішності та якості німецької військової продукції, наприклад, танків «Леопард». «Я вважаю абсурдним, що Німеччина має найкращі технології, але не може мобілізувати найкращі технології для своїх власних збройних сил», – сказав він.

Компанія Renk постачає продукцію більш ніж 30 арміям світу

Серед іншого, Renk постачає коробки передач, системи підвіски або зчеплення для танків та інших військових машин. За власними даними, компанія, що базується в Аугсбурзі, постачає продукцію в цій галузі більш ніж 30 арміям світу. Компанія також пропонує редуктори для військово-морського флоту, а у цивільному секторі вона активно працює як постачальник у галузі виробництва електроенергії.

Річний оборот компанії Renk, яка налічує понад 3300 співробітників, становить близько 850 мільйонів євро. Раніше компанія належала концерну VW Group, але наразі контрольний пакет акцій перейшов до фінансового інвестора Triton. Цього року компанії виповнюється 150 років.

Читайте також:

Читайте також:  Туреччина ввела війська до Сирії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :