Стоп – гігієна після сексу! Інтимна близькість – доволі пікантна та особиста тема. Але пригадайте себе одразу після сек…

0
26

🛑Стоп – гігієна після сексу!

💋Інтимна близькість – доволі пікантна та особиста тема. Але пригадайте себе одразу після сексу – напружені м’язи, пітливість, обмін рідинами. І це змушує замислитись про гігієну. Хтось ними взагалі нехтує, а хтось підходить надто ретельно, тим самим завдаючи шкоди своєму організму.

❗️Що категорично заборонено робити після сексу? Мова піде саме про гігієну.
🔺Перша помилка – це залишитися в ліжку. Ви можете поніжитися якийсь час. Але обов’язково треба піти в душ. Еякулят, змазка, волосся, піт – це все сприяє розмноженню бактерій. А це може мати негативні наслідки.

🔺Друга помилка – ретельно вимиватися, навіть в піхві. Ні, ні і ще раз ні! Піхва має свою мікрофлору і чудову здатність до самоочищення. І тут я вже не кажу про надмірну чутливість зовнішніх і внутрішніх статевих органів.

🔺Третя помилка – гаряча вода або ванна. Висока температура стимулює розширення судин. А це в свою чергу робить організм ще більш сприйнятливим до інфекцій. Не робіть так!

🔺Четверта – ванні процедури з використанням мийних засобів. Знову ж таки, після сексу шкіра гіперчутлива. А використання гелів може спровокувати алергічну реакцію.

🔺П’ята помилка – використовувати різного роду антисептичні засоби для зрошення вагіни: мірамістин, цитеал, хлоргексидин.

🔺Шоста помилка – нехтувати відвідуванням туалету. За хвилин 20, за годину це слід обов’язково зробити. Сеча допомагає вимити з організму шкідливі бактерії. А це дозволяє запобігти урогенітальним інфекціям.

📌Інтим – це не лише про задоволення, а й про відповідальність та здоров’я. Не робіть цих помилок і захистіть свій організм від багатьох проблем.
Бережіть себе та будьте здорові.❤️

Читайте також:  Історія пацієнтки або як ми уникли операції#міомаматки #міомаматкилікування #мі...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я