Таємниці оргазму Напевно кожній з вас приємно згадувати моменти задоволення у ліжку з коханим Вершина цього задоволення…

0
93

💥Таємниці оргазму💥

Напевно кожній з вас приємно згадувати моменти задоволення у ліжку з коханим😍 Вершина цього задоволення – оргазм❗️ Це складний психофізіологічний процес. Відбувається скорочення м’язів тазового дна та викид ендорфінів – гормонів щастя.

⭕️Завдяки можливостям науки уже відомо багато цікавих фактів про жіночий оргазм.

🔎Середня тривалість жіночого оргазму – 20 с.. Це приблизно у 4 рази довше, як у чоловіків.
🔎Оргазм відчуває не лише тіло, а й мозок (пробуджується так званий “центр задоволення”). Одне без іншого не може бути повноцінним.
🔎Цікаво, що під час оргазму в корі головного мозку активізуються дві ділянки одночасно – одна відповідає за задоволення, а інша за біль. Цим і пояснюються дивні гримаси під час сексу.
🔎Шанси отримати оргазм зі знайомим партнером на 25% вищі, аніж з незнайомцем. Тому так званий секс на одну ніч – не найкращий варіант отримати задоволення.
🔎Переважна більшість жінок не отримує оргазму без стимуляції клітора. Іноді для досягнення піку не потрібне проникнення.
🔎Близько 70% жінок імітують оргазм. В більшості випадків з думкою “Аби це швидше скінчилось”, але щоб не образити партнера.
🔎Деякі люди не можуть отримати оргазм. Такий стан називається аноргазмія – визнаний сексуальний розлад.
🔎Оргазм може бути мимовільний – під час сну, певної діяльності, перегляду фільму і навіть під час пологів.Окремо можна виділити коргазм – різновид мимовільного оргазму. Може відбуватись лише під час фізичних навантажень – виконання певних вправ у спортзалі чи їзди на велосипеді.
🔎Оргазм – чудове знеболююче. У багатьох випадках спостерігається полегшення болю на деякий час.
🔎Ну і ще є думка, що оргазми позитивно впливають на креативність та швидкість мислення. Адже під час статевого акту підвищується артеріальний тиск і покращується кровообіг.

Читайте також:  ВПЛ – чи можна вилікувати?Вірус папіломи людини – захворювання, що викликає багато запитань. І найголовніше з них “Як в...

📌Тож, кохайтеся, отримуйте задоволення, насолоджуйтесь та відчувайте. Адже здатність досягти оргазму з партнером – ознака фізично та психологічно здорової жінки.
Будьте щасливі та здорові❤️

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я