ТОП -5 порад від гінеколога на кожен день Щодня ми шукаємо чарівну пігулку, яка допоможе нам зберегти здоров’я. Її не і…

0
27

📌ТОП -5 порад від гінеколога на кожен день📌

⭕️Щодня ми шукаємо чарівну пігулку, яка допоможе нам зберегти здоров’я.
Її не існує❗️

✅Але є декілька правил, які допоможуть кожній із вас зберегти своє жіноче здоров’я:
🔝Правильний розмір та матеріал нижньої білизни. Здавалося б, така проста річ, як трусики. Але може призвести до багатьох небажаних проблем. До прикладу тісна чи утягуюча білизна може стати причиною розвитку інфекцій сечовивідних шляхів. А стрінги протипоказані жінкам, схильним і до вагінальних інфекцій. Що вже говорити про матеріал – тільки натуральні тканини. Вони добре пропускають повітря та не затримують зайву вологу.
🔝Засіб для інтимної гігієни має бути без ароматизаторів та віддушок. Порушуючи захисну вагінальну флору, вони можуть стати причиною появи неприємних алергічних реакцій.
🔝Уважно стежити за характером вагінальних виділень. Так, ми знаємо, що виділення з піхви – це норма. Однак вони можуть змінювати колір, форму, консистенцію. Адже будь-які відхилення від звичного вам вигляду можуть свідчити про появу того чи іншого захворювання.
🔝Використовувати надійний захист (контрацепцію). І в даному випадку не стільки з метою запобігти вагітності. Презервативи – це не 100%-ий, але на сьогодні найнадійніший спосіб захисту від багатьох захворювань. Тому навіть якщо ви повністю довіряєте своєму партнеру, краще перестрахуватися.
🔝Регулярні планові візити до гінеколога – в ідеалі раз на півроку, ну хоча б раз на рік. Чому так? Багато захворювань на початкових стадіях проходять безсимптомно. А вилікувати їх на початкових стадіях куди простіше. Такі приховані патології найчастіше і виявляються саме під час планового огляду у гінеколога.

Дотримуйтесь цих простих правил👌 – і про велику кількість проблем жіночого здоров’я ви і не дізнаєтесь.
Бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  Біль під час менструаціїЗа даними різних організацій, від 50 до 95% жінок відчувають біль у “ці дні”.Під час менструа...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я