ТОП-7 міфів навколо пізньої вагітності! Навколо пізньої вагітності точаться суперечки. Жінки багато чули про ймовірні с…

0
130

📌ТОП-7 міфів навколо пізньої вагітності!

📍Навколо пізньої вагітності точаться суперечки. Жінки багато чули про ймовірні складнощі. Настільки багато, що пізня вагітність “обросла” міфами і чутками.
Зібрала найпопулярніші упередження і що говорить щодо них доказова медицина.

🔺Міф №1.
Після 35 завагітніти неможливо! Практика показує, що вік жінки не є причиною безпліддя. Здатність завагітніти знижується, в 25 років імовірність вагітності 90%, після 35 років – 40-60% (залежить від оваріального резерву жінки). Але вагітність цілком можлива.

🔺Міф №2.
Жінка не виносить дитину! Це не зовсім так. Ризик невиношування вагітності з віком підвищується до 30%, але і в 25-річних ризик викидня становить приблизно 10%. Тут багато що залежить від стану здоров’я жінки та її способу життя.

🔺Міф №3.
Вагітність після 35 – прямий шлях до погіршення здоров’я та довготривалого відновлення після пологів. Тут знову ж усе індивідуально. Тому варто вчасно стати на облік та уважно стежити за перебігом вагітності, правильно харчуватися і берегти себе, незалежно від віку.

🔺Міф №4.
Народити природним шляхом неможливо – лише кесарів розтин.Усе залежить від показів, розвитку та розміщення плода. Якщо немає ризику – то жінка може легко народити самостійно.

🔺Міф №5.
Виникають проблеми з вагою – складно схуднути. Тут у поміч правильне фізичне навантаження та здорове збалансоване харчування. І ви зможете повернутись до своєї форми без стресу і досить швидко.

🔺Міф №6.
Діти, народжені жінками у пізньому віці, талановитіші та розумніші. Але вік ніяк не впливає на геніальність. Усе залежить від генів і того, що ви вкладаєте в дитину після народження.

🔺Міф №7.
Пізня вагітність сприяє омолодженню організму! Звісно, гормональні механізми активно працюють і запускають процес зміцнення організму. Але це відбувається незалежно від віку, а залежно від перебігу самої вагітності. Якщо є ускладнення, то всі резерви організму переходять в режим підвищеного захисту вагітності.

Читайте також:  Коли і кому вакцинуватись від вірусу папіломи людини...

✅Не звертайте уваги на те, що говорять. Довіряйте доказовій медицині і лікарю, якого ви обрали. І найголовніше – незалежно від віку до вагітності підходьте з плануванням та підготовкою.🤗
Бережіть себе та будьте здорові!❤️

ПОДІЛИТИСЬ
Попередня стаття
Наступна стаття

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я