туристи зможуть жити на острові до 10 років

0
336

Що потрібно, щоб мати право перебувати на Балі віком від 5 до 10 років?

Нова віза на Балі.

Багато хто давно хотів переїхати на один із райських островів в океані, може скористатися можливістю отримання права на довгострокове проживання на острові Балі. При цьому нова віза на Балі видаватиметься за порівняно спрощеною системою. Потрібно лише мати на своїх рахунках певну суму грошей.

Нова віза на Балі: що потрібно, щоб жити на острові 10 років?

Індонезія вирішила створити умови щодо залучення великої кількості заможних людей світу для довгострокового перебування на одному з головних курортів світу, острові Балі. У такий спосіб уряд намагається розвивати свої економічні показники. З цією метою уряд вирішив створити спрощену візу для в’їзду та життя іноземних громадян.

Нова віза на Балі: що потрібно, щоб жити на острові 10 років?  Фото: Kseniya Lanzarote / Shutterstock

Згідно з новою постановою, опублікованою 25 жовтня, нова «друга домашня віза» терміном на 5 та 10 років надається тим охочим, хто на банківських рахунках має не менше 130 000 доларів. Нововведення набирає чинності через 60 днів після виходу правила.

“Це нефіскальний стимул для деяких іноземців зробити позитивний внесок в економіку Індонезії”, – сказав виконуючий обов’язки генерального директора з імміграції Відодо Екатьяджана під час церемонії запуску на курортному острові.

Чому Індонезія пішла на такий крок?

Індонезія доповнює список країн від Коста-Ріки до Мексики, які пропонують довгострокове проживання для професіоналів, пенсіонерів та інших заможних людей. І це невипадково, окрім економічної вигоди, уряд країни бачить додаткові стимули такого рішення.

Віза для заможних людей із віддаленою роботою.  Фото: sergey causelove / Shutterstock

Всі прагнуть скористатися зростаючим попитом на варіанти міграції, оскільки безліч освічених працівників, які працюють віддалено, прагнуть використати свою знову набуту свободу після пандемії, щоб працювати і подорожувати одночасно.

Індонезія висунула плани з видачі цифрової візи у 2021 році, спрямованої на залучення відвідувачів на Балі, популярний у країні напрям для відпочиваючих та основне джерело валютних надходжень.

Читайте також:  У Китаї збільшились витрати на продукти харчування

Час запуску збігається з різким збільшенням кількості іноземних туристів, які прибувають до Індонезії, оскільки такі авіакомпанії, як Garuda Indonesia, відновлюють міжнародні рейси, а також з самітом G‑20 на Балі в листопаді, який, як очікується, приверне міжнародну увагу до острова.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я