Тюрінгія створить фонд для енергетичного переходу

0
47

Необхідно інвестувати близько 7 мільярдів євро, щоб скоротити викиди CO2 на 70%.

Тюрінгія створить фонд для енергетичного переходу

Тюрінгія створить фонд для енергетичного переходу

Тюрінгія хоче створити майбутній фонд для прискорення енергетичного переходу та досягнення кліматичної нейтральності. За оцінками експертів, лише кліматично нейтральна модернізація громадських будівель у державі та муніципалітетах вимагатиме щорічних інвестицій у розмірі близько 270 мільйонів євро протягом наступних 15 років, йдеться у заяві уряду «червоно-червоно-зеленої» землі після 2-денного закритого засідання у замку під Веймаром.

“За прогнозами, у Тюрингії необхідно буде інвестувати близько 7 мільярдів євро, щоб досягти мети скорочення викидів CO2 на 70%”, – повідомив агентству dpa міністр довкілля Бернхард Штенгель (“зелені”). Для цього будуть потрібні інвестиції з федеральних фондів, фондів ЄС та земель, а також від економіки та громадян.

Дизайн Фонду майбутнього та його фінансування є важливим питанням на виборах 2024 року.

Рамелов висловився за те, щоб скоротити викиди CO2 в першу чергу зосередитися на великих емітентах. Він згадав про конверсію скляної або сталеливарної промисловості, а також інших промислових секторів. Там декарбонізація – тобто. скорочення викидів CO2 – має пріоритет шляхом переведення виробництва тепла на відновлювані джерела енергії. «Ми не повинні говорити насамперед про тітоньку Ельзу».

Рамелов вважає, що дизайн Фонду майбутнього та його фінансування є важливим питанням на виборах 2024 року. «Фонд майбутнього стане питанням на виборах у штаті». Червоно-червоно-зелена коаліція хоче поговорити про фонд із бізнесом, організаціями, ініціативами та муніципалітетами. Проект буде запущено після парламентських виборів у штаті.

Штенгеле зазначив, що додаткові інвестиції в енергетичний перехід наступного року також можна буде отримати з державного Фонду допомоги енергетиці та постраждалим від пандемії. Можна було передбачити, що у фонді допомоги залишаться гроші.

Читайте також:  Зупинка АЕС знаменує "чорний день" для Німеччини

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :