Тюрінгія запустить «бонус декарбонізації»

0
92

Земельне міністерство економіки та Тюрінгський банк розвитку (Thüringer Aufbaubank) підготували програму підтримки економіки

Тюрінгія запустить бонус декарбонізації

Тюрінгія запустить “бонус декарбонізації” для підтримки бізнесу. Земельне міністерство економіки та Тюрінгський банк розвитку (Thüringer Aufbaubank) підготували програму підтримки економіки Тюрінгії за трьома напрямками.

За допомогою «трикомпонентної програми» земельний уряд подав конкретні пропозиції щодо підтримки економіки Тюрінгії. «По суті, це тріада грантів, кредитів та супутніх інвестицій для декарбонізації, підвищення ефективності та скорочення споживання енергії», – зазначив міністр економіки Тюрінгії Вольфганг Тіфензеє.

Тріада допомоги

По-перше, влада надасть гранти малим та середнім підприємствам Тюрингії через спеціальний Фонд допомоги. На грантову допомогу можуть розраховувати як окремі компанії, а й цілі галузі економіки.
Якщо вони мають особливі труднощі внаслідок непередбаченого і не з їхньої вини підвищення цін на енергоносії, і внаслідок цього їхнє економічне існування перебуває під загрозою. Активізувати фонд допомоги планується у грудні.

По-друге, через програми гарантій Thüringer Aufbaubank та програми державних гарантій влада забезпечить бізнес ліквідністю. Це означає, що фінансування компаній може забезпечуватися гарантіями до 90% від суми кредиту.

Крім того, влада значно посилить фонд консолідації. Це потрібно, щоб мати можливість діяти у випадках, коли домашній банк не може забезпечити достатнє фінансування.

Тюрінгія запустить бонус декарбонізації  Фото: www.aufbaubank.deДля цього підготують ще один варіант програми для покращення підтримки малих та середніх підприємств в умовах кризи. Він набуде чинності на початку листопада. На основі схеми допомоги малим підприємствам, розробленої федеральним урядом, надаватимуться кредити з надзвичайно вигідною процентною ставкою та відстроченням погашення протягом двох років.

Нарешті, влада Тюрингії підготувала програми підтримки для забезпечення постійного інвестиційного потенціалу компаній. Тому на додаток до «бонусу цифровізації» з листопада запустять «бонус декарбонізації». Він повинен підтримати інвестиції в енергоефективність, енергозбереження та декарбонізацію виробничих процесів, продуктів та послуг без бюрократичної тяганини.

Читайте також:  Китайський експорт зростає повільніше – імпорт значно падає

Бонус на бонус

Субсидія для проектів складатиме до 50% від запланованих витрат, максимальна сума фінансування – 15 тисяч євро. Причому обидва бонуси можна комбінувати. Крім того, влада розширить програму підтримки інвестицій в економіку Тюрингії. Це необхідно, щоб проекти, які не підпадають під визначення інновацій, дане Комісією ЄС, але сприяють перетворенню економіки Тюрингії, також мали право на фінансування.

Тіфензеє також зазначив, що при необхідності в дизайн програм буде внесено відповідні корективи після того, як буде оголошено про конкретну федеральну допомогу. Федеральний уряд має доповнити та конкретизувати заплановані заходи допомоги не пізніше кінця жовтня.

Читайте також:

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :