Тюрингія полегшить молодим мігрантам початок кар’єри

0
50

Перша цільова група – близько 9500 молодих мігрантів, які вже перебувають у Тюрінгії.

Тюрингія полегшить молодим мігрантам початок кар'єри

Тюрингія полегшить молодим мігрантам початок кар’єри

У зв’язку з нестачею кваліфікованих робітників Тюрінгія хоче полегшити молодим мігрантам початок кар’єри. Планується створення «Німецькій професійній школі», свого роду академії з кількома місцями для підготовки до навчання у Вільній державі, заявив прем’єр-міністр Бодо Рамелов (ліворуч) у вівторок після засідання уряду в замку Еттерсбург під Веймаром.

Він сказав, що можливі місця, де вже є центри професійного навчання або навчальні об’єднання. Як приклад Рамелов назвав Рор у районі Шмалькальден-Майнінген чи місто Айзенах. Державне агентство з питань розвитку оголосить тендер на можливе розміщення Німецької професійної школи. Рамелов сказав, що першою цільовою групою буде близько 9500 молодих мігрантів, які вже перебувають у Тюрінгії.

Ціль полягає в тому, щоб допомогти молодим іноземцям «закріпитися на ринку праці», сказав міністр внутрішніх справ Георг Майєр. Серед іншого будуть запропоновані мовні курси, а також курси, які навчатимуть основним навичкам ведення бізнесу.

Без мігрантів неможливо задовольнити потребу у робочій силі

Політик СДПН сказав, що погано, що деякі партії справляють враження, «що імміграція небажана». За його словами, без неї неможливо задовольнити потребу у робочій силі в майбутньому у зв’язку зі скороченням та старінням населення Тюрінгії.

За словами Рамелова, до 2040 року у Тюрингії близько 380 тисяч людей вийдуть на пенсію за віком. Експерти припускають, що для підтримки економічної потужності Тюрінгії необхідно буде заповнити щонайменше 100 тисяч робочих місць. Втрата робочої сили буде частково компенсована раціоналізацією та цифровізацією.

Під час 2-денної виїзної наради уряд землі розглянув питання демографічного розвитку та структурних змін у напрямку кліматичної нейтральності. На думку експертів, трудовий потенціал, що існує в Тюрингії, значною мірою вичерпаний – компаніям все важче заповнювати вакантні місця для навчання та роботи.

Читайте також:  економіка сподівається на ефект зростання

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :