У Берліні 30% службовців вийдуть на пенсію до 2031 року

0
40

З огляду на демографічних змін підбір персоналу є центральним питанням.

У Берліні 30% працівників вийдуть на пенсію до 2031 року

У Берліні 30% службовців вийдуть на пенсію до 2031 року

У Берліні щорічно близько 4 тисяч службовців залишатимуть державну службу через вік. Про це повідомив департамент фінансів Сенату. 30% працівників вийдуть на пенсію до 2031 року. Тому на тлі демографічних змін підбір персоналу є центральним питанням.

Наприклад, терміново потрібні вчителі, вихователі та соціальні працівники. Про це йдеться у доповіді про «вузькі місця» в берлінській адміністрації, яку представив сенатор з фінансів Даніель Везенер. Загалом, існує велика потреба у кваліфікованих працівниках у галузі охорони здоров’я, соціального обслуговування, викладання та освіти, будівництва, архітектури та будівельних технологій, а також природничих наук та інформатики.

Число співробітників зростало за рахунок власного молодшого персоналу

За словами Везенера, перед землею Берлін стоїть серйозне завдання – задовольнити високі вимоги до персоналу у зв’язку з демографічними змінами та збільшеними вимогами до державного управління.

В останні роки кількість співробітників постійно зростала: зі 112 324 у 2013 році до 130 418 у минулому році. За даними фінансового управління, це відбувається в основному за рахунок власного молодшого персоналу. Загалом на державній службі проходять навчання близько 10 тисяч співробітників.

Читайте також:

Читайте також:  захисні заходи фон дер Ляйєн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :