У Гессені пенсіонери отримають енергетичні виплати

0
96

У Гессені пенсіонери отримають додаткові 300 євро як регіональну енергетичну виплату.

У Гессені виплати

Варто зазначити, що регіональний уряд вирішив підтримати близько 85 тисяч громадян. Тож у Гессені пенсіонери отримають додаткові енергетичні виплати, які нарахують після федеральних грошей.

Проте влада Гессена ухвалила рішення про те, що місцеві жителі мають право отримати підтримку також від державної служби та муніципалітетів. Це коштуватиме уряду приблизно 17 мільйонів євро.

До речі, гроші мають надійти відразу після федеральних нарахувань у тій самій сумі. Варто зазначити, що державну допомогу чиновники обіцяють отримувачам пенсій уже у грудні.

У Гессені пенсіонери матимуть додаткові енергетичні виплати.  Фото: beejees/pixabay.com

Федеральна влада підтримає пенсіонерів новим пакетом допомоги

Варто зазначити, що на початку поточного місяця Кабмін затвердив пропозицію міністра соціальних справ Хубертуса Хайля.

Керівник профільного відомства говорив, що пенсіонери не було враховано у попередніх пакетах фінансової допомоги. Саме тому потрібна окрема ініціатива щодо підтримки одержувачів соціальних виплат.

Варто зазначити, що на виплату мають право пенсіонери за віком, обмеженою працездатністю, втратою годувальника, держслужбовцями або військовими. Однак усі вищеперелічені категорії громадян мають проживати біля ФРН. За словами Кабміну, виплати зроблять автоматично пенсійні фонди.

Крім того, згідно з розпорядженням влади, одержувачам не потрібно буде вносити кошти до системи соціального забезпечення.

Також гроші не будуть зафіксовані у переліку соціальної допомоги, яка залежить від розміру доходу. Проте пенсіонерам доведеться сплатити з 300 євро податок.

До речі, в рамках третього пакету, з ініціативи Хайля, було також збільшено поріг відрахувань із мінімальної заробітної плати.

Якщо раніше співробітники мали переказувати кошти до соціальних фондів з отриманих 1600 євро, то тепер ставка зросла до 2 тисяч.

За словами керівника профільного відомства, таке рішення дозволить скоротити людям із низьким прибутком 1,3 мільярда євро. Притому, що від соціальних податків ніхто не звільняє.

Читайте також:  Уолл-стріт під тиском після заяв Пауелла та Єллен

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :