У Грайфсвальді набрав чинності податок на ліжко

0
41

Закладам розміщення доведеться платити 5 відсотків вартості номера.

У Грайфсвальді набрав чинності податок на ліжко

У Грайфсвальді набрав чинності податок на ліжко

З 1 квітня у Грайфсвальді запроваджується новий податок на ліжко. У майбутньому закладам розміщення доведеться платити 5 відсотків вартості номеру як податок на нічліг, оголосив місто в понеділок. Початкове рішення від кінця минулого року передбачало різні ставки податку – п’ять чи сім відсотків, залежно від того, чи коштує номер менше чи більше 100 євро. Готельєри хотіли б бачити стандартизацію.

Згідно з міською владою, податок на ліжко мають сплачувати готелі, гостьові будинки, хостели та орендодавці квартир для відпочинку. Ночівлі дітей та молодих людей віком до 18 років, включаючи їхніх опікунів, а також ночівлі у зв’язку з продовженням навчання звільняються від податку. Заклади, що працюють на некомерційній основі, також звільняються від податку.

Економічний тягар для гостей та власників готелів

Нойбранденбурзька промислово-торговельна палата східної частини Мекленбурга-Передньої Померанії застерігала проти запровадження податку на ліжко-місце. Вона вказала на економічний тягар для гостей і власників готелів, який буде додано до витрат, що вже зросли.

Райнхард Майєр (СДПН), міністр туризму Шверіна, також виступає проти податку, що стягується і в інших регіонах північного сходу. Він відкидає його, тому що доходи потрапляють до загальних муніципальних бюджетів і не спрямовуються на конкретні цілі. Держава має намір реорганізувати фінансування туризму на північному сході.

Читайте також:

Читайте також:  Зростання процентних ставок стимулює бізнес заощаджень за кредитами на купівлю житла

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :