У Китаї обговорили питання про пом’якшення карантинних заходів

0
216

Однак у китайських мегаполісах досі діють суворі обмеження.

У Китаї обговорили питання

У Китаї обговорили питання скорочення кількості днів, обов’язкових для ізоляції при в’їзді в країну.

Як відомо, політика нульової терпимості щодо COVID-19 вже понад два роки залишає КНР у глобальній ізоляції від зовнішнього світу. Крім того, через тривалі локдауни китайська економіка сповільнила темпи зростання. Зокрема, торгівля китайськими товарами не виправдала очікувань аналітиків.

За словами експертів, стабілізувати економічну ситуацію в країні вдасться лише за ослаблення коронавірусних обмежень. Тому китайські чиновники розглянули можливість зменшити термін ізоляції для іноземців, які прибувають до країни.

Більшу частину карантину можна провести в домашніх умовах

Власне зараз при в’їзді в Китай необхідно провести в умовах повної ізоляції десять днів. Однак урядовці запропонували скоротити термін перебування в ізоляції до семи днів. Згідно із запропонованими правилами, гості Китаю можуть провести два дні в готелі, а решту п’яти днів вдома.

Втім, питання про домашню ізоляцію залишається відкритим. Неясно, як нові правила будуть відстежуватися щодо туристів, які не мають місця проживання в Китаї.

Крім того, нові правила зможуть набути чинності лише після схвалення вищого керівництва. Тому велика ймовірність, що влада перегляне пропозицію і внесе нові коригування.

У Китаї досі діють суворі обмеження у великих містах.  Фото: Graeme Kennedy/shutterstock.com

Тим не менш, найближчим часом Національна комісія охорони здоров’я Китаю має опублікувати новий посібник із COVID-19. Очікується, що правила в оновленій редакції будуть дещо м’якшими за колишні.

У Китаї обговорили питання щодо послаблення обмежень на тлі будівництва нових карантинних пунктів

Як відомо, політика країни щодо вірусу змушує найбільші міста Китаю запроваджувати жорсткі обмежувальні заходи.

Наприклад, Шанхай будує спеціальний карантинний пункт на 3250 місць. Незважаючи на зростання незадоволення населення та міжнародних інвесторів, фінансовий центр Китаю продовжує боротися з коронавірусом жорсткими методами. Так, цього року жителі Шанхаю зіштовхнулися із двомісячним локдауном.

Читайте також:  Як можна вирішити нафтову суперечку Вашингтона та Ер-Ріяда

В інших китайських містах також досі діють коронавірусні обмеження. Наприклад, у містах Шеньчжень та Сіань ввели нові карантинні заходи після жовтневих канікул. У мегаполісах мешканці мають щодня складати тест на коронавірус. У деяких районах влада скасувала заняття в школах і закрила популярні громадські місця.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я