У Москві закінчилася часткова мобілізація

0
221

Столичні пункти збирання мобілізованих закриються сьогодні о 14:00.

У Москві закінчилася часткова мобілізація.  Фото: Skreidzeleu/shutterstock.com

У Москві закінчилася часткова мобілізація. Про це заявив мер міста Сергій Собянін.

У Москві закінчилася часткова мобілізація

«Мобілізація стала величезним випробуванням для тисяч московських сімей, чиї батьки, чоловіки та сини сьогодні йдуть у діючу армію. Проте виконання завдання з часткової мобілізації стало можливим насамперед завдяки відповідальності, почуттю обов’язку та патріотизму москвичів.

Дорогі мої, кажу вам слова вдячності та вдячності. Ми всі хвилюємося і переживаємо за вашу долю, за труднощі та небезпеки, які вас чекають і з якими ви вже стикаєтеся. Будемо сподіватися і молитися, щоб ви повернулися живими та здоровими. Повернулися із перемогою. Відстояли безпеку та незалежність нашої країни.

Москва дбатиме про ваші родини та близьких. Ми, як і раніше, надаватимемо пряме сприяння Міноборони у матеріально-технічному забезпеченні. Разом із керівництвом регіонів, де проходять службу москвичі, сприятимемо покращенню побуту у військових частинах».

Сергій Собянін також написав у своєму Telegram-каналі про те, що пункти збору мобілізованих закриються сьогодні о 14:00. Порядки денний, розіслані в процесі мобілізації за місцем проживання та підприємствам, припиняють свою дію.

Станом на 14 жовтня у Росії мобілізували 222 тисячі осіб. Про це заявив Володимир Путін.

21 вересня Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію

21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Наприкінці місяця країну залишила велика кількість чоловіків призовного віку.

“Вважаю за необхідне підтримати пропозицію Міністерства оборони та Генерального штабу про проведення в Російській Федерації часткової мобілізації”, – сказав президент Росії.

Путін зазначив, що перед відправкою в частини покликані на військову службу обов’язково проходитимуть додаткову військову підготовку «з урахуванням досвіду спеціальної військової операції».

Читайте також:  Глобальне зобов'язання щодо обезліснення під загрозою

За даними російськомовної версії видання Forbes, з моменту оголошення мобілізації Росію залишило від 600 000 до 700 000 чоловік. Згідно з іншим джерелом, кількість тих, хто залишив Росію, може досягати мільйона людей, але в даний час немає даних про те, скільки людей залишило країну в туристичних цілях.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я