У надійності вкладів сумніваються 46% німців

0
50
Незважаючи на запевнення політиків та центральних банків, багато громадян Німеччини сумніваються у безпеці своїх ощадних вкладів. Після потрясінь у банках США та швейцарському Credit Suisse канцлер Олаф Шольц (СДПН), наприклад, наголосив, що вклади вкладників у Німеччині перебувають у безпеці. Згідно з опитуванням Forsa, проведеним на замовлення «Stern», лише 50 відсотків довіряють цьому запевненню. 46 відсотків, майже стільки ж німців сумніваються у цьому.

Згідно з опитуванням, впевненість у стабільності ощадних вкладів особливо висока серед прихильників СДПН (73 відсотки) та «зелених» (63 відсотки). Скептицизм серед виборців AfD вищий за середній. За даними опитування, 78 відсотків із них сумніваються у гарантіях канцлера. Скептицизм також переважає серед східних німців (56%).

Загалом впевненість у надійності банківських вкладів зростає зі зростанням доходів. Якщо німці зі щомісячним чистим доходом сім’ї менше 2500 євро більше турбуються про свої заощадження (48 до 47 відсотків), то 58 відсотків людей із доходом від 4000 євро і вище вірять у стабільність банківської системи. Але навіть серед них 41 відсоток сумнівається.

Сьогодні о 07:00

Заголовне фото: picture alliance / dpa

Читайте також:  МВФ схвалив кредитну програму для України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :