У Німеччині відзначили відновлення будівельної галузі

0
113

Згідно зі статистикою, продажі в будівельній галузі Мекленбурзі-Передньої Померанії за перші шість місяців цього року склали близько 845 мільйонів євро.

Відновлення будівельної галузі

У Німеччині відзначили відновлення будівельної галузі. Зокрема, йдеться про Мекленбург-Передню Померанію.

За даними земельного статистичного управління, у першій половині року основні будівельні галузі показали обережне відновлення після мінімуму попереднього року.

Відновлення будівельної галузі в Мекленбурзі-Передній Померанії

Згідно зі статистикою, опублікованою земельною владою у вівторок, 25 жовтня, продаж у будівельній галузі за перші шість місяців цього року становив близько 845 мільйонів євро. Це набагато вище за показник попереднього року, який склав близько 701 мільйона євро.

Явне відновлення у Мекленбурзі-Передній Померанії також продемонстрували цифри укладених контрактів. Якщо за шість місяців минулого року вони становили 701 мільйон євро. То за той же період у цьому валовий обсяг досяг рівня 776 мільйонів євро.

Мінімуми будівництва у 2021 році стали наслідком проблем із ланцюжками поставок. До них у свою чергу спричинили наслідки глобальної пандемії коронавірусу.

Експерти поки не вірять у подальше відновлення будівництва

Незважаючи на такі позитивні сигнали у будівельній сфері, експерти, як і раніше, з обережністю роблять прогнози щодо подальшого розвитку подій цього року. За словами одного з них, ще доведеться з’ясувати, як нинішні високі ціни на енергоносії та відсоткові ставки вплинуть на попит та пропозицію у галузі.

Відновлення будівельної галузі зафіксували у Мекленбурзі-Передній Померанії.  Фото: Anamul Rezwan / www.pexels.com

За даними за серпень, продаж та кількість укладених контрактів показали тенденцію до подальшого зростання. Порівняно з тим же місяцем минулого року, обсяг замовлень збільшився на 19,6%, а продажу – на 2,6%. Маються на увазі номінальні дані без урахування інфляції.

У будівельній сфері, зокрема, зросла кількість об’єктів нерухомості на стадії будівництва.

Читайте також:  Офіційний початок будівництва газопроводу EWE Трубопровід довжиною близько 70 кілометрів пройде від району Санде (округ Фрісландія) до сховищ природного газу в окрузі Леєр. Сьогодні о 15:04

Проте, за статистикою, у комерційному сегменті будівельного бізнесу все ще відзначається значне падіння на 12,5%. Це незважаючи на те, що у серпні майже половина всього обороту припала саме на об’єкти комерційної забудови.

З іншого боку, кількість об’єктів у сфері громадського та житлового будівництва збільшилася на 14,2% та 17% відповідно.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :