У Німеччині запропонували перенести цінове гальмо на газ

0
94

Гальмо цін на газ запропонували запровадити раніше, ніж планували.

Перенести цінове гальмо на газ

Уряд Німеччини має намір знизити фінансовий тиск на мешканців та встановити гальмо на зростання цін. Влада планувала обмежити зростання цін у березні 2023 року, проте прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) закликав перенести цінове гальмо на газ, як повідомляє Der Spiegel.

У Німеччині зафіксують ціни на газ, проте послаблень громадяни очікують лише до березня 2023 року. Тому прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) запропонував перенести цінове гальмо на газ на січень. На думку Вюста, у такий скрутний час потрібно якнайактивніше підтримувати людей. Тому політик закликає запровадити послаблення раніше, ніж планує влада.

Вюст запропонував перенести цінове гальмо на газ: «підтримка без перерви»

Прем’єр-міністр наполягає на тому, щоб запровадити послаблення для громадян одразу після одноразових виплат у грудні. У понеділок у Ганновері до полудня глави урядів федеральних земель обговорюють заходи боротьби з енергетичною кризою. Зокрема, в обговоренні беруть участь федеральний міністр економіки Роберт Хабек («Зелені») та федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП).

Вюст запропонував перенести цінове гальмо на газ на січень.  Фото: Photocosmos1/Shutterstock.com.

Під час обговорень міністри земель хочуть домогтися уточнень щодо запланованого гальма цін на газ, оскільки зараз не всі подробиці розкрили. Однак Вюст наполягає на тому, що в Німеччині домогосподарства та економіка «потребують підтримки без перерви». Тому гальмо цін на газ треба запровадити якомога раніше, а не в березні.

Заходи підтримки уряду в умовах енергетичної кризи

У Німеччині хочуть поетапно полегшити становище споживачів газу. Так, ці заходи передбачають одноразовий разовий платіж у грудні у розмірі одного місячного рахунку. Крім того, наступного року запровадять гальмо цін на газ для приватних домогосподарств, промислових підприємств. Цей ліміт мають запровадити у березні 2023 року, проте Вюст хоче запровадити його раніше.

Читайте також:  Галерея Карштадт Кауфхоф отримала нового керівника

З іншого боку, Союз соціального забезпечення Німеччини (Sozialverband Deutschland, SoVD) вважає, що запланованих заходів недостатньо. На думку представників організації, виплат у грудні не вистачить, щоби протриматися до наступного послаблення в березні. Енергетична криза надто сильно б’є за станом громадян та підприємств, тож заходи потрібно розширювати.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :