У Німеччині зростає бідність серед людей похилого віку

0
30

Проблему розглядатиме конференція Німецької соціологічної асоціації (DGS).

У Німеччині зростає бідність серед людей похилого віку

У Німеччині зростає бідність серед людей похилого віку

Починаючи з четверга, близько 120 науковців та соціальних працівників шукатимуть вирішення проблеми бідності, що росте, серед людей похилого віку, особливо у східній Німеччині. Приводом стане конференція Німецької соціологічної асоціації (DGS) на тему «Вік(и)», як сказав у середу Кай Брауер, заступник декана факультету соціальної роботи, освіти та навчання та прес-секретар конференції MV з питань бідності. За словами Брауера, через високий рівень безробіття та велику кількість нестабільних робочих місць після 1990 року східні німці постраждали більше. Саме тому конференція відбувається в університеті в Нойбранденбурзі, сказав він.

“Вже сьогодні можна простежити розвиток подій”, – пояснив Брауер. Ті, кому на момент возз’єднання було 30 років, сьогодні виходять на пенсію. Через потрясіння багато східних німців працювали на різних роботах, які часто оплачувались не так високо, як на Заході. Це відбивається з їхньої пенсіях. До цього додається інфляція. На той час багато молодих, висококваліфікованих людей емігрували. Ристерська пенсія також допомагала більшості східних німців. Вона допомагала лише тим, хто заробляв від 4 до 5 тисяч євро на місяць та міг щось відкладати.

На конференції також обговорюватимуться способи, за допомогою яких соціальні працівники зможуть краще дбати про літніх клієнтів у майбутньому. Конференція триватиме до суботи.

Читайте також:

Читайте також:  Газосховища заповнені на 61% у Саксонії-Ангальт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :