У Нижній Саксонії розпочався сезон полуниці

0
44

Початок збирання врожаю у відкритому ґрунті трохи затримається через відносно прохолодні температури.

У Нижній Саксонії розпочався сезон полуниці

У Нижній Саксонії розпочався сезон полуниці

У Нижній Саксонії в ці дні починається сезон збирання врожаю полуниці: перша продукція, отримана від рослин, що вирощуються в захищеному грунті в тунелях, вже готова у фермерських магазинах і на торгових прилавках, повідомив у Ганновері ландвольк Нижньої Саксонії. “Настрій серед садівників впевнений”, – сказав Фред Айкхорст, керуючий директор Асоціації виробників спаржі та ягід.

За словами Ейкхорста, за останні 10 років фермери скоротили використання пестицидів та покращили умови праці завдяки новим сортам та новим технологіям вирощування. Були виведені менш сприйнятливі сорти, а вирощування тунелів дозволяє використовувати корисних комах замість хімікатів. “Волога залишається зовні, що призводить до зменшення грибкових захворювань, не ростуть бур’яни, і полуницю можна збирати в суху погоду щодня, навіть коли йде дощ”, – каже Ейкхорст.

Початок збирання врожаю у відкритому ґрунті трохи затримається через відносно прохолодні температури. Наприкінці травня плоди дозрівають на полях, а з середини липня на деяких полях знову можливий самозбір.

Для фермерських господарств важливий прямий маркетинг. Це дозволяє пропонувати особливо ароматні сорти, які гірше зберігаються. Особливо це стосується чутливої ​​полуниці, смак якої погіршується щогодини після збирання врожаю, кажуть вони.

У Нижній Саксонії 77 господарств вирощують полуницю у плівкових тунелях на площі близько 300 га. У відкритому ґрунті – на 2500 гектарах.

Читайте також:

Читайте також:  "У скороченні бюрократії потрібна швидкість"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :