У Петербурзі медикам не рекомендують виїжджати за кордон

0
227

Це поширюється на всі типи подорожей, включаючи особисті.

У Петербурзі медикам не рекомендують виїжджати за кордон.  Фото: Luis Melendez/unsplash.com

У Санкт-Петербурзі не рекомендують медикам виїжджати за кордон. Це поширюється на всі типи подорожей, включаючи особисті.

У Петербурзі медикам не рекомендують виїжджати за кордон

У комітеті зазначили, що лист має рекомендаційний характер, проте медсестрам та лікарям наполегливо радять підписати «папір про невиїзд за межі Росії, включаючи країни СНД».

У документі уточнюється, що не рекомендовано як службових відряджень, так і приватних поїздок за кордон. Проте є винятки. Поїздка допускається «у виняткових випадках та за дорученням губернатора».

Раніше стало відомо, що влада Петербурга цього року планувала додатково виділити з резервного фонду міста більше 860 млн руб. на виплати медикам, які постраждали від коронавірусної інфекції та членам сімей померлих медпрацівників. З резервного фонду уряду Петербурга на одноразові виплати вже було виділено 1420000000 руб. Гроші отримали 4734 медпрацівники та члени сімей шести медиків, які померли у зв’язку із зараженням COVID-19.

Експерти поки що не коментують ситуацію з рекомендацією для медиків не виїжджати за кордон і не пов’язують її з оголошеною раніше частковою мобілізацією до РФ.

Поїздка допускається «у виняткових випадках та за дорученням губернатора».  Фото: EVG Kowalievska/pexels.com

Мобілізація у Росії

21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Наприкінці місяця країну залишила велика кількість чоловіків призовного віку.

Так, за даними на 27 вересня, до сусіднього Казахстану вирушили майже 98 тисяч осіб, до Грузії – 53 тисячі. Кордон з Фінляндією перетнули 43 тисячі росіян.

Після оголошення мобілізації в Росії влада Німеччини заявила про свій намір приймати російських ухилістів.

На даний момент у Росії продовжуються мобілізаційні заходи. Зазначається, що у деяких регіонах, у зв’язку з достатнім набором мобілізованих, мобілізаційні заходи припиняються, щоб не перевантажувати військкомати. Після того, як покликані вирушають до навчальних центрів, мобілізаційна кампанія відновлюється.

Читайте також:  Ріші Сунак переміг у боротьбі за посаду британського прем'єра

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я