У промисловості чіпів намітилися великі проблеми

0
240

Непрості відносини між Тайванем та Китаєм, а також Китаєм та США призвели до великих проблем у секторі напівпровідників.

в індустрії чіпів

Напівпровідники використовують практично у всіх технологічних продуктах. Тайвань – один із найбільших виробників чіпів. Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd (TSMC) є лідером серед виробників чіпів та найдорожчою азіатською компанією. Навіть такий великий виробник відчув проблеми в індустрії чіпів цього року.

Експерти розповіли про проблеми в індустрії чипів.  Фото: CHUYKO SERGEY/shutterstock.com

Він зазначив, що цього року «галузева вартість» тайванського чіпового сектору, як очікується, зросте на одну п’яту, порівняно з 2021 роком. Це має статися, незважаючи на китайсько-американські торгові тертя та геополітичні проблеми.

Нові правила вимагають, щоб компанії зі США перестали надавати виробникам мікросхем із Китаю обладнання, що дозволяє зробити суперсучасні чіпи.

Виробники не беруться передбачити, яким буде попит на чіпи

“Цього разу труднощі в індустрії будуть дуже серйозними, ніхто не уникне удару”, – заявив журналістам Нікі Лу, голова тайванської фірми з розробки мікросхем Etron Technology Inc.

Френк Хуан, голова Powerchip Semiconductor Manufacturing Corp., сказав, що сектор опинився у складній ситуації. «Ми ведемо бізнес з обох боків протоки. Тому ми не можемо прислухатися до США і не вести жодних справ із материковим Китаєм», — наголосив Хуан.

Компанія TSMC, яка виробляє більшу частину чіпів на Тайвані, минулого тижня скоротила річний інвестиційний бюджет як мінімум на 10%. Її представники висловилися обережніше, ніж зазвичай, про майбутній попит на ринку чіпів.

Домінування TSMC у виробництві деяких із найпередовіших чіпів у світі для висококласних компаній, таких як Apple Inc та Qualcomm Inc, захистило компанію від спаду у виробництві, відзначеного іншими виробниками.

.

Читайте також:  Росіяни купують громадянство Гренади заради віз у США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я