У регіоні Берлін-Бранденбург розпочався новий стартап-сезон

0
92

Можливість взяти участь у конкурсі для заснування компанії у столичному регіоні.

Новий стартап-сезон

Новий стартап-сезон у регіоні Берлін-Бранденбург запускається у рамках конкурсу, що проводиться вже 27 років. Завдяки цій ініціативі виявляються кандидати на перемогу серед успішних компаній. А також проводяться семінари, практикуми та консультації. Їх організовувала найбільша у Німеччині мережа стартапів BPW.

Новий стартап-сезон

BPW здійснює підтримку початківців і займається пошуком інноваційних концепцій. У рамках цієї програми проводиться конкурс, за результатами якого переможець отримує 56 тисяч євро. Вже понад 2 тис. компаній отримали цю підтримку та продовжують свій шлях на ринку. А також вдалося створити понад 16 тис. робочих місць у регіоні Берлін-Бранденбург.

Новий стартап-сезон у регіоні Берлін-Бранденбург.  Фото: Rawpixel.com/shutterstock.com
BPW провела близько 140 практикумів, семінарів та заходів у різних форматах. Крім того, щороку BPW оцінює понад 400 бізнес-планів. 28 проект мережі стартує 14 жовтня 2022 року із заходу у Берліні. Переможці торішнього конкурсу розкажуть на початку заходу як витратили свій приз.

Одна з компаній, яка посіла перше місце та отримала приз глядацьких симпатій на третьому етапі конкурсу, презентувала проект електричного засобу для ходьби. Цей проект допомагає дітям із фізичними вадами. Друга компанія з числа переможців 2021 року представляла екологічний проект догляду за волоссям та шкірою, який дозволяє мінімізувати пластикові відходи.

Куратори BPW

Сенатор з економічних питань, енергетики та державних підприємств землі Берлін Стефан Шварц та професор Йорг Штайнбах, міністр економіки, праці та енергетики землі Бранденбург займаються BPW.

Шварц наголосив на динаміці економічних процесів Берліна, незважаючи на кризу. За словами сенатора, щоб опрацьовувати безліч бізнес-ідей, нині використовуються різні формати конкурсу. Шварц додав, що чекає нових ідей, які матимуть розвиток у рамках мережі BPW.

Читайте також:  Dax розпочав торги з мінусу У перші хвилини торгів німецький базовий індекс впав на 0,14 відсотка. Сьогодні о 09:19

Йорг Штайнбах наголосив, що запуск проекту став основою для розвитку компанії Берліна та Бранденбурга. Незважаючи на пандемію та бойові дії в Україні стартапи, за словами міністра, продовжують розвиватися. Штайнбах запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі для заснування компанії у столичному регіоні.

BPW представлені Investitionsbank Berlin (IBB), Investitionsbank des Landes Brandenburg (ILB) та асоціаціями Берлін-Бранденбург (UVB). Крім того, BPW підтримують представники політики, засоби масової інформації та університети двох земель. Усі бажаючі можуть взяти участь у програмі підтримки, зареєструвавшись на цьому сайті.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :