“У скороченні бюрократії потрібна швидкість”

0
40

Це, за його словами, є необхідним для просування економічного розвитку.

Шольц: "У скороченні бюрократії потрібна швидкість"

Шольц: “У скороченні бюрократії потрібна швидкість”

Федеральний канцлер Олаф Шольц (СДПН) пообіцяв більше швидкості скорочення бюрократії. «Ми хочемо скасувати ще багато нормативних актів, які сьогодні стоять на заваді», – заявив він у вівторок на майбутньому форумі Дрезденської ремісничої палати та парламентської групи Саксонської СДПН. Це, за його словами, є необхідним для просування економічного розвитку. «Якщо ми зробимо всі експертні висновки, які наказуються чи ставляться таким чином, необхідною умовою для рішення про затвердження, яке нам потрібно для того, щоб ці рішення про зростання стали чимось – тоді ми не будемо готові у 2030 році, можливо навіть 2050 року». Він додав, що потрібно вивчити, де щось можна зробити по-іншому.

«У нас взагалі не буде альтернативи таким та іншим рішенням, тому що інакше ми не досягнемо необхідних темпів», – сказав Шольц. За його словами, за останні десятиліття люди звикли до того, що все відбувається у неквапливому темпі і на все вистачає часу. Однак, якщо всі правила будуть суворо дотримуватися, немає жодного шансу, що до 2030 року 80% електроенергії надходитиме з відновлюваних джерел. Це можна продовжити і з багатьох інших питань. “Це не вдасться, якщо ми залишимо все так, як є зараз”. Шольц завершив свою промову з упевненістю: «Ми досягнемо нового початку в Німеччині. Це не привід для поганого настрою.

У вівторок Шольц мав дві зустрічі в Дрездені, які пройшли швидко один за одним. Спочатку разом із головою Комісії ЄС Урсулою фон дер Ляйєн він взяв участь у церемонії закладання фундаменту для розширення будівлі виробника мікросхем Infineon. Потім він виступив із короткою програмною промовою на форумі «Майбутнє ремісників» та відповів на їхні запитання.

Читайте також:  Ціни на нафту знижуються через дані про попит у Китаї

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :