у Заходу ніколи не скінчиться зброя для України

0
229

Таку заяву під час виступу перед журналістами зробив міністр оборони країни Бен Воллес.

7713 Photography / shutterstock.com

Британія запевнила, що Захід ніколи не закінчить зброю для України. Таку заяву під час виступу перед журналістами зробив міністр оборони країни Бен Воллес.

Британія: Захід ніколи не закінчить зброю для України

На питання, як НАТО відреагує, якщо Росія застосує ядерну зброю в Україні, Уоллес сказав, що не здогадуватиметься. Міністр оборони додав, що члени Північноатлантичного альянсу зустрічаються, щоб забезпечити готовність до всіх «що тільки доведеться зіткнутися».

Раніше BBC повідомляла, що російські сили, ймовірно, намагаються сформувати нову лінію фронту після відступу приблизно на 20 км на північ від Херсонського сектора на початку цього місяця.

У своєму щоденному інформаційному бюлетені Міністерство оборони Британії заявило, що на цій лінії точаться запеклі бої. Особливо це помітно на західному напрямку.

У міністерстві додали, що російська армія, ймовірно, готується евакуювати частину мирних жителів із Херсона в очікуванні поширення бойових дій на місто.

Херсонська область входить до чотирьох областей, які президент Росії Володимир Путін оголосив частиною Росії після референдумів, які Київ та його західні союзники назвали сфальсифікованими.

У НАТО поки що не бачать передумов для застосування ядерної зброї з боку РФ.  Фото: Alexandros Michailidis/shutterstock.com

НАТО не спостерігає ознак наміру РФ здійснити ядерний удар

Раніше генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що країни НАТО не спостерігають ознак наміру РФ здійснити ядерний удар, проте проведуть спеціальні навчання зі стримування вже наступного тижня.

«Ми уважно стежимо за російськими ядерними силами. Ми не бачимо змін у намірах Росії. Але ми, як і раніше, залишатимемося пильними», – заявив Йєнс Столтенберг.

Глава НАТО також зазначив, що в ядерній війні не може бути переможців, тому її в жодному разі не можна розпочинати.

Читайте також:  Близько 700 тисяч людей залишили Росію з 21 вересня

Столтенберг зазначив, що Росії необхідно дати зрозуміти, що у разі застосування ядерної зброї, включаючи тактичну, для неї настануть серйозні наслідки. За словами генсека, НАТО «підготовлено до нападу у будь-який спосіб» на будь-кого зі своїх членів, «включаючи ядерне».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я