Ураган «Рослін» обрушиться на Мексику

0
241

Сильний ураган «Рослін» у вихідні обрушиться на Мексику, принісши із собою водні нагони та ймовірні повені.

Ураган «Рослін» обрушиться на Мексику

Очікується, що ураган «Рослін» обрушиться на тихоокеанське узбережжя Мексики із силою, близькою до великого урагану. Він принесе небезпечні штормові нагони та повені, повідомив Національний центр ураганів США (NHC). Влада закликала мешканців деяких районів переміститися у безпечні місця.

За словами синоптиків із Майамі, до кінця п’ятниці «Рослін» посилився до урагану першої категорії. Причому він наблизився до курортних міст у центральній Мексиці.

У районах, що знаходяться під ураганним попередженням уздовж узбережжя Халіско та Наяріта, необхідно «поспішно завершити підготовку до захисту життя та майна», йдеться у повідомленні.

Очікується, що приблизно за 290 км від мексиканського міста Мансанільо «Рослін» прямуватиме вздовж узбережжя. Потім ураган поверне всередину країни поблизу курортного міста Пуерто-Вальярта, показав на карті NHC.

Очікується, що ураганні умови досягнуть узбережжя до кінця суботи або початку неділі, йдеться у повідомленні.

За прогнозами NHC, стійкий вітер урагану «Рослін» сягатиме 110 миль на годину (180 км/год). Зокрема, коли він наблизиться до Сан-Бласу. Причому після цього ураган має розвіятись усередині країни.

Станом на кінець п’ятниці швидкість вітру урагану становила 85 миль на годину (140 км/год). Урагани стають великими штормами 3-ї категорії при швидкості вітру 111 миль на годину.

Ураган «Рослін» може перерости в тропічний шторм

«Очікується, що до полудня суботи вітри вперше досягнуть сили тропічного шторму. Це ускладнить або унеможливить підготовку до виходу на вулицю», — йдеться в повідомленні NHC.

У штаті Халіско влада порадила людям уникати пляжів. Вони також попросили туристичні групи не рекламувати та не проводити заходи на узбережжі. Під «заборонні рекомендації» також потрапили гірські райони цими вихідними.

Читайте також:  Підвищення температури океану викликає катаклізми

Влада також рекомендувала людям, які мешкають у низинних районах поблизу річок чи струмків, переміститися у притулки.

NHC очікує, що «Рослін» принесе небезпечний штормовий нагін із «великими, руйнівними хвилями». Не виключено також «значні прибережні повені».

Очікується, що шторм обрушить зливу на південний захід Мексики, у штатах Колима, Халіско, Наяріт та Сіналоа. Причому синоптики вважають, що випаде від чотирьох до шести дюймів (10-15 см) опадів. А в деяких районах – до восьми дюймів.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я