Уряд припинив прийом заявок на фінансування комп’ютерних ігор

0
40

Німецька ігрова індустрія хоче грати на найвищому міжнародному рівні – і для цього їй потрібна фінансова допомога. Проте наразі заявки на фінансування більше не подаються.

Уряд припинив прийом заявок на фінансування комп'ютерних ігор

Уряд припинив прийом заявок на фінансування комп’ютерних ігор

Федеральний уряд знову припинив фінансування промисловості комп’ютерних ігор Німеччини. Як повідомили Deutsche Presse-Agentur у Міністерстві економіки в Берліні, припинення прийому заявок на фінансування ігор було запроваджено у четвер увечері.

Заявки більше не подаватимуться. «Затверджене фінансування, звісно, ​​продовжуватиме регулярно виплачуватись. Заявки, подані сьогодні, будуть оброблятися за умови наявності коштів».

Як причина припинення прийому заявок міністерство повідомило, що через дуже високий попит фінансування на 2023 рік, а також на 2024 вже вичерпано. Поки неможливо визначити, коли та в якому обсязі програма може бути відновлена.

Усі кошти федерального фонду фінансування вичерпано

У 2022 році було профінансовано 117 проектів обсягом 50 мільйонів євро. На 2023 обсяг фінансування був збільшений до 70 мільйонів євро. У перші кілька місяців цього року попит на фінансування ігор, який і раніше був дуже високим, став ще вищим. Вже в першому кварталі 2023 року було схвалено 35 проектів із обсягом фінансування близько 26 мільйонів євро, і ще майже 70 заявок уже подано. Проекти будуть фінансуватися в середньому протягом 18 місяців.

На думку представників ігрової індустрії, це повторення ситуації, що склалася наприкінці жовтня 2022 року, коли вперше заявки на фінансування більше не ухвалювалися, оскільки всі кошти загальнонаціонального банку фінансування були вичерпані.

Керуючий директор Асоціації ігор Фелікс Фальк раніше назвав оголошене раніше припинення прийому заявок «ще одним повним гальмом» у міжнародній гонці за наздоганяючими. Це створює великі, частково екзистенційні проблеми для багатьох ігрових компаній у Німеччині. Позитивний та динамічний розвиток з моменту запровадження фінансування показує, наскільки ефективною може бути Німеччина як місце проведення ігор. Цей рух уперед і назад послаблює міжнародну конкурентоспроможність. Федеральному уряду потрібно терміново продовжити розвиток фінансування ігор.

Читайте також:  Ifo очікує зниження цін на енергію

Міністр ЗМІ землі Північний Рейн-Вестфалія Натанаель Лімінскі (ХДС) назвав цю заяву серйозною невдачею для конкурентоспроможного проведення ігор у Німеччині. Він сказав, що нарешті необхідно конкурентоспроможне і надійне фінансування, щоб комп’ютерні та відеоігри, як і раніше, проводилися в Німеччині.

За даними індустрії, німецький ринок ігор стабілізувався на високому рівні після великих стрибків продажів у 2020 та 2021 роках. У 2022 році продажі ігор, апаратного забезпечення та онлайн-послуг зросли на один відсоток до 9,87 мільярда євро. За даними, у Німеччині в ігри грають приблизно шість із десяти осіб віком від 6 до 69 років.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :