В Індонезії заборонили лікарські сиропи для дітей

0
227

Деякі аптечні засоби містили інгредієнти, небезпечні життя дитини.

В Індонезії заборонили лікарські сиропи

Дитячі лікарські сиропи в Індонезії заборонили після розслідування 99 дитячих смертей за останній рік. Як виявилося, здавалося б нешкідливі медичні препарати викликали гостре ураження нирок (ОПП) в дітей віком.

Дитячі лікарські сиропи містили токсичні речовини

За словами міністра охорони здоров’я країни Буді Гунаді Садікін, заборонені сиропи виготовили місцеві виробники. Усі вони використовувалися для лікування лихоманки у дітей.

Наразі Індонезія тимчасово заборонила продаж усіх ліків на основі сиропів та уважно вивчає вміст препаратів. Як виявилося, багато хто з них містить шкідливі речовини, які викликають ниркову недостатність.

Агентство з продовольства виявило небезпечні речовини у п’яти дитячих сиропах. Організація зажадала вилучити всю продукцію компанії і знищити партії сиропів, що залишилися. Хоча представники агентства додали, що не можна сказати про причини виникнення захворювань у дітей.

В Індонезії заборонили лікарські сиропи для дітей  Фото: cottonbro/pexels.com

Втім, представник Міністерства охорони здоров’я відмовився повідомити, у яких саме дітей виявлено захворювання нирок після прийому місцевих сиропів. Однак ці лікарські препарати з небезпечними для життя речовинами експерти виявили в будинках пацієнтів, які страждають на ОПП.

За статистикою Міністерства охорони здоров’я, за 2022 рік в Індонезії виявили близько 206 випадків ниркової недостатності у дітей. Крім того, 99 із них закінчилися летальним кінцем.

Лікарські сиропи для дітей заборонили не лише в Індонезії

Раніше представники ВООЗ заявили про припинення роботи компанії Maiden Pharmaceuticals в Індії. Як виявилося, фірма експортувала медичні препарати до інших країн. Зокрема близько 4 видів лікарських препаратів.

Проте нещодавно уряд Гамбії повідомив про 66 випадків смерті. Хоча Індія заявила, що тестує зразки ліків перед тим, як пустити їх у продаж, ООН спільно з державними органами управління проводять перевірки.

Читайте також:  Земля нагріється на два градуси до кінця століття

Зазначимо, що компанія Maiden Pharmaceuticals щорічно виготовляла близько 2 мільйонів пляшок дитячого сиропу. А також експортувала свою продукцію до країн у всьому світі. Однак представники Індонезії повідомили, що інциденти ніяк не пов’язані між собою, оскільки компанія не постачає лікарських препаратів до країни.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я