В Ірані на протестах застрелили школяра

0
260

Чергова жахлива смерть на протестах в Ірані: служби «безпеки» вистрілили в школяра.

На протестах застрелили школяра.  Фото: konjkavi/twitter.com

В Ірані на протестах застрелили школяра. У 17-річного Аболфазла Адіненадзе вистрілили впритул, повідомила перська служба ВВС. Це вже не перший випадок загибелі дітей та підлітків під час протестів.

В Ірані на протестах застрелили школяра. Іранські сили безпеки вистрілили в нього з дробовика впритул у місті Мешхед. Про це повідомили джерела перської служби ВВС.

17-річний Аболфазл Адінезаде прогуляв школу, щоб приєднатися до антиурядових протестів 8 жовтня, але так і не повернувся додому.
У його свідоцтві про смерть, отриману ВПС, йдеться, що він помер внаслідок пошкодження печінки та нирок, спричиненого вогнепальним пораненням.

Лікарі підтвердили, що постріл було зроблено впритул з відстані близько 1 метра.

На протестах застрелили школяра: це одна із 32 таких смертей

Батькам повідомили не одразу, а наступного дня. Їх запросили забрати сина із місцевої поліцейської дільниці. Але коли вони приїхали, їм сказали, що він мертвий.

На сім’ю Аболфазла Адінезаде чинили тиск, щоб вони публічно сказали, що їхній син нібито був членом «Басідж». Це сумно відоме воєнізоване угруповання, яке бере участь у жорстокому придушенні протестів.

Влада звинувачує протестувальників, у вбивстві членів «Басидж» та інших сил безпеки під час заворушень. Так вони хотіли перекласти відповідальність на «бунтівників».

Співробітники служби безпеки навіть були присутні на похороні, одягнені в цивільному. Вони змусили кількох гостей вилучити з мобільних телефонів відео. Але деякі з них все ж таки з’явилися в соціальних мережах.

«Який злочин він скоїв, що ви всадили йому в живіт 24 кулі?» — питає вбитий горем батько на одному з таких роликів із похорону.

За оцінками Іранського інформаційного агентства правозахисників (HRANA), 244 протестувальники, у тому числі 32 дитини, було вбито силами безпеки під час розгону недавніх мітингів.

Читайте також:  Близько 700 тисяч людей залишили Росію з 21 вересня

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я