Вакцинація від ВПЛ в Україні Ми уже з вами говорили про вірус папіломи людини. …

1
33

❗️Вакцинація від ВПЛ в Україні❗️

Ми уже з вами говорили про вірус папіломи людини. Він є причиною раку шийки матки та інших, не менш небезпечних захворювань (рак ротової порожнини чи ануса).

✔️В багатьох країнах світу (Канада, США, Австралія та європейські держави) вакцинація ВПЛ – обов’язкова. В Україні ж вона поки що у списку рекомендованих.

📌Якою вакциною робити щеплення?
Сьогодні можна вакцинуватись двома препаратами, зареєстрованими в МОЗ України – ✔️Гардасил та ✔️Церварикс. Щеплення відбувається за власні кошти (не фінансується державою).

📌Коли та кому рекомендовано робити вакцину?
✔️Вакцинації підлягають і жінки, і чоловіки (можуть бути носіями ВПЛ).
✔️Вік щеплення для дівчаток – 9-14 років (до початку статевого життя). Дві дози. Друга – через 6 міс.. Але не пізніше 12 місяців після першої дози.
✔️Від 14 років чи від початку ведення статевого життя організму потрібні 3 дози вакцини. Друга – через 2 міс., а третя – через 6 міс..
✔️ВІЛ-позитивні пацієнти також потребують триразової вакцинації незалежно від віку.

📌Чи ефективна вакина, якщо ти уже є носієм ВПЛ? У більшості випадків – так.
📌Як довго щеплення захищає організм? 10 років і більше.
📌Чи можна вакцинуватись вагітним? Не рекомендовано, але якщо так трапилось – то це не є причиною до переривання вагітності.

⭕️Це відповіді на найпоширеніші запитання. Проте щодо вакцинації від ВПЛ їх існує ще багато. Більш детально дізнатися про всі нюанси можна безпосередньо на консультації в лікаря-гінеколога. І перед тим, як приймати рішення робити щеплення, консультація та огляд – ✔️обов’язкові. Можете сміливо звертатися до мене!
Бережіть себе та будьте здорові❤️
#аннакозакова #гінекологРівне #ракшийкиматки #вакцинація #вакцинавідвпл #віруспапіломилюдини #вплвукраїні #ВПЛ #гардасил #церварикс #графіквакцинації

Читайте також:  Ендометріоз — симптоми (продовження). Що таке ендометріоз — дивись у стрічці ни...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я