ВДП зажадала продовжити термін служби АЕС до 2024 року

0
162

“Енергетична криза просто так не закінчиться у квітні 2023 року на наше прохання”, – заявив генеральний секретар партії Біжан Джір-Сара.

Термін служби АЕС

ВДП зажадала продовжити термін служби АЕС у Німеччині. Інформацію підтвердив генеральний секретар партії Біжан Джір-Сара.

На думку представників ВДП, в умовах енергетичної кризи не можна переривати роботу німецьких атомних електростанцій, що діють. Однак «Зелені» не погоджуються з такою точкою зору.

Відновлювані джерела енергії не зможуть задовольнити потреби всієї країни

ВДП закликала продовжити терміни експлуатації АЕС. “Енергетична криза просто так не закінчиться у квітні 2023 року на наше прохання”, – сказав генеральний секретар ВДП Біжан Джір-Сара.

Політик зазначив, що відновлювані джерела енергії, розширення мережі яких ХДС/ХСС відкладає вже багато років, не дозволять повністю задовольнити потреби в енергії. На думку політиків ВДП, у зв’язку з цим важливо, щоб АЕС продовжували роботу.

“Необхідне продовження терміну експлуатації трьох безпечних німецьких АЕС до 2024 року”, – підкреслив Джір-Сара. Більше того, політики партії також закликали до реактивації кількох безпечних атомних електростанцій. У свою чергу, «Зелені» виступили проти обох варіантів.

ВДП зажадала продовжити термін служби АЕС: відповідь «Зелених»

Нагадаємо, що міністр економіки ФРН Роберт Хабек («Зелені») має намір перевести дві з трьох АЕС в резерв до квітня 2023 року на випадок виникнення проблем з енергопостачанням. Проте лідер «Зелених» Омід Нуріпур наголосив, що тривала експлуатація АЕС неприйнятна.

«Ми — антиядерна партія, — наголосив Нуріпур. — Звичайно, ми не купуватимемо нових паливних стрижнів». Однак саме цього хоче ВДП. Джір-Сара зажадав придбати нові стрижні, або ТВЕЛи, якнайшвидше.

Термін служби АЕС у Німеччині необхідно продовжити до 2024 року: такої думки дотримуються політики із партії ВДП.  Фото: Wolfgang Stemme/pixabay.com

Генеральний секретар ВДП нагадав, що постачанням паливних стрижнів займається не лише Росія. Політик зазначив, що ТВЕЛи можна також придбати у Канади та Австралії.

Читайте також:  Підвищиться заробітна плата співробітників компанії Hasseröder Зарплата підвищуватиметься у три етапи – протягом наступних 22 місяців на 10,3%. Сьогодні о 16:22

У вівторок, 10 жовтня, це питання обговорювалося в уряді Німеччини, де були присутні канцлер ФРН Олаф Шольц (СДПН), Роберт Хабек та міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП). Однак, мабуть, зустріч виявилася безрезультатною.

Нагадаємо, що експлуатацію трьох діючих німецьких АЕС має бути припинено наприкінці 2022 року. Дебати про продовження термінів роботи атомних електростанцій продовжуються у зв’язку з побоюваннями щодо подальшого посилення енергетичної кризи.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :