Вестибулярний папіломатоз Ви повинні це знати. Не завжди поява утворень на вульві свідчить про зараження ВПЛ. Вас можут…

0
79

⭕️Вестибулярний папіломатоз

📣Ви повинні це знати.
❗️Не завжди поява утворень на вульві свідчить про зараження ВПЛ. Вас можуть налякати горбики кольору шкіри навколо статевих губ. І в такому випадку потрібно звернутись до гінеколога для точної діагностики захворювання. Проте у багатьох випадках такі утворення – це не генітальні бородавки, а вестибулярний папіломатоз.

🔰Вестибулярний папіломатоз – це стан, при якому через різного роду подразники навколо вульви з’являються блискучі нарости. Вони м’які, діаметром 1-2 мм, можуть бути круглої та конусоподібної форми. Іноді сосочкоподібні чи схожі на бородавки. Такий стан вважається варіантом норми.
🔰Вестибулярний папіломатоз – це не хвороба, не інфекція. Він не передається статевим шляхом. Цей стан в більшості випадків не несе дискомфорту жінці (окрім психологічного), не впливає на фізичне самопочуття (не викликає болю, свербежу та печіння). Він не пов’язаний з вірусом папіломи людини. Хоча раніше допускали таку імовірність. Проте вчені спростували це припущення. Вестибулярний папіломатоз не потребує лікування.

Чому ці нарости з’являються❔ Достеменно невідомо. Але існують певні фактори, які можуть на них впливати:
✔️анатомічна особливість будови;
✔️різного роду травмування статевих органів;
✔️перенесені інфекції чи запальні захворювання.

📌Такі новоутворення можна прибрати. Сьогодні медицина дозволяє зробити це швидко та безболісно. Проте ці заходи доцільні лише при бажанні пацієнта – якщо нарости ✔️заважають статевому життю чи ✔️доставляють психологічний дискомфорт.
Пам’ятайте, норму ми не лікуємо❕

Бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  Алергія на партнера – вигадка чи правдаВ 2011 році в журналі "The Journal of S...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я