Віце-президент Бундестагу: “Електроенергія дешевшатиме”

0
46

Атомна енергетика «дорога як у виробництві, так і після нього».

Віце-президент Бундестагу: "Електроенергія дешевшатиме"

Віце-президент Бундестагу: «Електроенергія дешевшатиме»

Незважаючи на майбутнє закриття останніх німецьких атомних електростанцій, віце-президент Бундестагу Катрін Герінг-Екардт упевнена, що електроенергія дешевшатиме. «Ціна на електроенергію, звичайно, буде тим дешевшою, чим більше у нас буде відновлюваних джерел енергії», – заявила політик «зелених» в ефірі MDR Aktuell у вівторок. Атомна енергетика «дорога, як у виробництві, з виробництва, і після нього». Крім того, залишається невирішеним питання щодо остаточного зберігання.

Нині ядерні відходи зберігаються у проміжних сховищах по всій країні. Це також коштує великі гроші, сказав Герінг-Еккардт. Витрати несуть платники податків «і передусім майбутні покоління». Крім того, ядерна енергія більше не потрібна для забезпечення безпеки постачання Німеччини. Вона «більше не грала значної ролі, навіть минулої зими».

У суботу 3 атомні електростанції, що залишилися в Німеччині, повинні бути остаточно відключені від мережі

“Це була дійсно маргінальна роль, яка була необхідна”, – пояснив Герінг-Еккардт. Крім того, атомні електростанції не підходять як короткостроковий баланс у пікові періоди. Ви не можете просто включити їх під час піків. Для цього нам потрібні інші джерела енергії. Для перехідного періоду на даний момент найкращим варіантом залишається газ.

У суботу 3 атомні електростанції, що залишилися, в Німеччині повинні бути остаточно відключені від мережі. Загалом це мало статися ще наприкінці минулого року. Однак через агресивну війну Росії проти України та спричинену нею енергетичну кризу уряд Німеччини вирішив минулого року зберегти реактори працюючими протягом зими.

Читайте також:

Читайте також:  На квиток за 49 євро не буде загальнонаціональних знижок

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :