Вітаміни для жіночого здоров’я Чи не символічно – сьогодні, у перший день весни, відзначають всесвітній день імунітету….

0
68

❗️Вітаміни для жіночого здоров’я👌

Чи не символічно🤔 – сьогодні, у перший день весни, відзначають всесвітній день імунітету. А ми з вами чудово знаємо, що певні вітаміни та мікроелементи – просто необхідні для здоров’я та якісного життя кожного! Особливо весною!

Для себе найважливіші вітаміни💊 я поділяю на три групи.
✅Перша група – так звані “вітаміни краси” A, C, E. Вони впливають в першу чергу на стан шкіри, волосся та нігтів. Зокрема ✔️вітамін А в нормі в жіночому організмі в нормі запобігає ожирінню. В проблемних місцях (на животі та стегнах) він відкладається повільніше. ✔️Вітамін С сприяє очищенню організму від токсинів. А ✔️вітамін Е відповідає за гарне волосся та шкіру.

✅Друга група – “жіночі вітаміни”. Чому “жіночі”? Вони впливають на репродуктивну систему. В першу чергу це уже відомий нам вітамін Е – важливий елемент регуляції гормонів в організмі. Важливий і ✔️вітамін D – його ще називають “D-гормоном” через подібну структуру. Окрім впливу на гормональний баланс він сприяє роботі яєчників та репродуктивній функції. Не менш важливо тримати в нормі рівень ✔️фолієвої кислоти в організмі – вітамін групи В. Це стосується усіх жінок – є думка, що він має здатність полегшити менопаузу. А у вагітних жінок цей елемент сприяє здоровому розвитку дитини.

✅Третя група – вітаміни “для нервів”. Це всі ✔️вітаміни групи В. Вони – запорука здоров’я нервової системи, що особливо важливо нині, коли сучасний темп життя жінки сповнений стресів.
📌Окремо не можу не згадати про ✔️вітамін К. Він практично не впливає на зовнішність, але важливий для здоров’я внутрішніх органів❗️

Усі ці вітаміни та мікроелементи 💯 здатні забезпечити вам імунітет, силу та красу. Як внутрішню і зовнішню, так і психологічну. Особливо навесні, коли організм виснажений зимовими холодами
Тож бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  ВПЛ – чи можна вилікувати?Вірус папіломи людини – захворювання, що викликає багато запитань. І найголовніше з них “Як в...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я