Влада Австралії оцінила збитки від повеней

0
252

Прем’єр-міністр відвідав потерпілий від повені штат Вікторія.

Влада Австралії оцінила збитки

Три південно-східні штати продовжують боротися з наслідками злив. Влада Австралії оцінила збитки від повеней після того, як прем’єр-міністр Ентоні Албаніз відвідав штат Вікторія.

Влада Австралії оцінила збитки від повеней: постраждалі отримають екстрені виплати

Як відомо, міста штату Вікторія, а також Новий Південний Уельс та північні райони Тасманії особливо сильно постраждали від опадів цього року. Прем’єр-міністр прибув до Мельбурна, щоб оцінити збитки від стихійного лиха.

За словами політика, незважаючи на надзвичайну ситуацію, мешканці об’єднуються та допомагають один одному. Як зазначає Албаніз, у такі непрості часи виявляються найкращі якості австралійців.

Політик оголосив про екстрену виплату постраждалим сім’ям. Близько 1000 австралійських доларів (620 доларів США) отримають сім’ї, чиї будинки були сильно зруйновані. А також мешканці, які отримали серйозні травми внаслідок повеней.

Наразі у Мельбурні та інших містах штату не закінчено роботу з усунення наслідків. До того ж триває евакуація мешканців затоплених районів.

Жителі штатів пересуваються містом човнами

За оцінками влади, штат Вікторія найбільше постраждав від стихійного лиха цього року. Наприклад, мешканцям міста Шеппартон на півночі штату довелося пересуватися човнами по затоплених районах. Власне величезні ділянки міста пішли під воду.

У сусідньому штаті Новий Південний Уельс сильні опади впали на кілька міст. Так, у містах Наррандера, Моама та Форбс на вихідних діяло 74 попередження про повінь.

Читайте також:  Найманець із Білорусі потрапив у полон в Україні. Повоював за Росію менше двох місяців

Проте рятувальні служби країни зазначають, що сильні опади цього року не повинні завдати більшої шкоди Австралії. Як пояснюють співробітники Служби надзвичайних ситуацій, заходи безпеки посилені в усіх штатах.

Однак унаслідок повені вже загинув чоловік. Тіло потерпілого виявили у повеневих водах на північ від Мельбурну.

Нагадаємо, тривалі дощі спричинили справжню катастрофу в деяких країнах Африки. Наприклад, у Нігерії повені стали причиною смерті 500 людей. Крім того, стихійне лихо порушило постачання продуктів харчування та палива.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я